Zápis STK č. 30 / 10-11
ze dne 28.06.2011

Přítomni: Kuba Josef, Pechar Jiří , Velebil Josef , Borovička Jiří ,Rys Václav

1/ Postupy a sestupy:
Přeborníkem okresu je družstvo Spartak Rožmitál.
Do I.B třídy postupují družstva: Spartak Rožmitál, Sokol Dublovice, SK SPARTAK Příbram B.
Do III.třídy sestupuje družstvo Sparta Luhy.

Vítězem III.třídy skupina A je družstvo SK Jince 1921.
Vítězem III.třídy skupina B je družstvo SK Nový Knín B.
Do okresního přeboru postupují družstva : SK Jince 1921, SK Nový Knín B, Sokol Malá Hraštice, Kovohutě Příbram.
Do IV.třídy sestupují družstva: Sedlice ; SK Obory.

Vítězem IV.třídy skupiny A je družstvo Sokol Pičín.
Vítězem IV.třídy skupiny B je družstvo SK Petrovice u Sedlčan B.
Do III.třídy postupují družstva : Sokol Pičín, SK Petrovice u Sedlčan B, SK Pečice, Sokol Hvožďany, FC Kňovice.

Přeborníkem okresu dorostu je družstvo Sokol Kosova Hora.
Do I.A. třídy dorostu postupují družstva: Sokol Daleké Dušníky, SK Březnice 1918.

Přeborníkem okresu starších žáků je družstvo Spartak Rožmitál.
K postupu do I.A třídy žáků se družstva vyjádří do 30.6.2011.

Přeborníkem okresu mladších žáků je družstvo 1.FK Příbram.

Přeborníkem okresu starších přípravek je družstvo 1.FK Příbram A.

2/ Uzavření soutěží ročníku 2010-2011 bude provedeno na příštím zasedání STK.

3/ Do mistrovských okresních soutěží pro ročník 2011-2012 zaslalo přihlášky 52 klubů.
V okresním přeboru dospělých bude 14 družstev, ve III. třídě 28 družstev, ve IV. třídě 26 družstev.
Systém soutěží u mládeže bude projednán po zpracování přihlášek na příštím zasedání STK.

4/ OP, III.třídy, IV.třídy, OP dorostu a OP starších žáků budou zahájeny 1.kolem o víkendu 27. 8. – 28. 8. 2011.
1. kolo Ondrášovka Cup bude se hrát o víkendu 20. 8. – 21. 8. 2011.
Termíny pro mladší žáky a přípravky budou projednány na příštím zasedání STK.

5/ STK byla informována o připravované meziokresní soutěži starších přípravek. Do této soutěže se přihlásila družstva z okresů Příbram, Beroun, Rakovník, Kladno a Praha-západ.
Z našeho okresu se do této soutěže zatím přihlásila družstva, SK SPARTAK Příbram, MFK Dobříš, Tatran Sedlčany.

6/ STK schvaluje propozice fotbalového turnaje starých gard – III. ročník Memoriálu Míry Kocourka. Pořadatel SK Petrovice u Sedlčan.

7/ Do komise rozhodčích se předávají k projednání rozhodčí: Hejda, Marek.

8/ Příští schůze STK bude 12.7.2011 v salonku restaurace V Tržnici.

Zapsal: Kuba Josef