Lety – Tochovice
0:0

Po úvodních deseti minutách, ve kterých na obou stranách vládly nepřesnosti, se hra uklidnila a od této chvíle bylo zřejmé, kdo více prahne po bodovém zisku. Byli to hostující hráči, kteří začali diktovat tempo utkání a tlačili se před branku domácích. Domácí sázeli především na nakopávané míče, se kterými ale neměla obrana Tochovic problémy.

Tochovice se snažily využívat převážně kraje hřiště a odtud posílat míče před branku domácích. Tato taktika se ukázala jako dobře zvolená a akce tažené především Solničkou, kterému domácí obránci rychlostně nestačili, byly nebezpečné. Avšak bez gólového efektu. Po jedné z takových akcí zakončoval Zákoucký akrobaticky mimo, přihrávka před prázdnou branku na J. Ivaníka byla nepřesná, při další podobné se tentýž hráč nacházel v ofsajdu. Neujala se ani střela „z první“ tochovického Černého po přetaženém rohu a začalo se ukazovat, že i branky v Letech budou tochovickým střelcům malé. Tento fakt následně potvrdili ještě Zákoucký po samostatném úniku a také Jiránek, který místo přihrávky spoluhráči před prázdnou branku volil zakončení, ovšem nepřesné. Domácí fotbalisté zahrozili pouze z přímého kopu a z brejkové situace, ale brankář Šimůnek byl neomylný.

V druhém poločase oba týmy navázaly na výkon z poločasu prvního a divákům nabídly více bojovnosti než fotbalové krásy. Tochovičtí se tlačili před branku domácích, a ti se soustředili na obranu a stále nebezpečnější protiútoky. Neujala se střela Solničky, ani šance J. Ivaníka, po závaru před domácí brankou zakončovalo hned trio hostujících fotbalistů po sobě, avšak i tentokrát bez úspěchu. A když ani domácí nedokázali z nabídnutých brejků soupeře potrestat, skončilo utkání bezbrankovou remízou, ze které byli zklamaní jak hosté, tak domácí.

V dalším zápase přivítají hráči Tochovic v neděli Mníšek pod Brdy.

Rozhodčí: Macháček.

Tochovice: Šimůnek – Havrlík – Suchopár, Bláža, Mašek – Jiránek, P.Ivaník, Černý, Solnička – Zákoucký, J.Ivaník Střídali: Žáček M., Vítek.