Praskolesy - Tochovice
1:1 (1:1)

Hráči Tochovic nastoupili k zápasu na hřišti soupeře, kterého na podzim doma jasně přehráli. Situace v tabulce velela jasně, není možné ztratit další body, a tak již od začátku zápasu byla mírná převaha na kopačkách Tochovic.

Územní převaha ovšem ke gólům nevedla a Tochovice na jaře sužuje střelecká impotence. Tak zůstalo pravidlem, že hosté domácím ke gólu pomohli, tentokrát chybou brankaře, kterému ve 22. minutě vypadl po rohovém kopu snadný míč a domácí hráč již neměl problémy vrátit jej za brankovou čáru.

Tochovice odpověděly šancí Solničky, která ovšem ještě ke gólu neveda. Až ve 33. minutě Havrlík samostatnou akcí dokázal zaslouženě vyrovnat na 1:1.

Tochovice se stále více tlačily před branku domácích, ovšem otočit skóre se jim nedařilo ani ze slibné standardní situace, ze které Mašek ve 36. minutě přestřelil.

Druhý poločas pokračoval opět za stálé převahy hostů. Hned v 56. minutě pálil krásně Černý, ale brankař domácích se vyznamenal. Další šance neproměnil Solnička, Suchopárovi v jasné šanci byl odmáván ofsajd, průnik ze strany pokutového území a následná gólová výzva J. Ivaníka nenašla žádného adresáta.

Když se neujala ani stoprocentní šance Černého v 82. minutě, bylo jasné, že Tochovice opět venku dva body ztratily. První jarní bod jim mohl být jen slabou útěchou v zápase, ve kterém si vytvořily více šancí než domácí tým.

Branka hostů: 33. Havrlík.

Tochovice: Šimůnek - M.Žáček, Bláža, P. Ivaník (87. Vítek), Zákoucký, Solnička, Havrlík, Jiránek (72. Kutil), Mašek (39. Suchopár), J. Ivaník, Černý.