Tochovice – Hostomice
2:2 (1:0)

Vyrovnaný první poločas přinesl vzruch až v závěrečné desetiminutovce.

Nejdříve po centru Solničky mířil Černý hlavou vedle, ale ve 36. minutě už trestný kop Bláži posunul přesně hlavou k Jiřímu Ivaníkovi, a ten už si věděl rady – 1:0.

Začátek druhého poločasu domácí fotbalisté zaspali, a tak nebylo divu, že už ve 48. minutě hosté také po standardní situaci zásluhou Maršálka vyrovnali.

V těchto chvílích se hra přelévala na obě strany než podruhé zasáhl nejlepší hráč domácích Jiří Ivaník a nádhernou střelou vrátil domácím vedení. Ti se ale poučit nedokázali a po chybě v obraně vyrovnal Hadraba.

Až v závěru utkání přišel větší tlak domácích a jejich tři dobré šance, ale Jiří Ivaník hattrick odmítl, Zákoucký mířil nad a hlavičku Pavla Ivaníka zastavila tyč hostomické branky.

Branky: 36. a 61. J. Ivaník - 48. Maršálek, 68. Hadraba.

Tochovice: Šimůnek – M. Žáček, P. Ivaník, Bláža, Suchopár, Čanda, Solnička, Partika (81. I. Kub), J. Ivaník, Zákoucký, Černý (89. O. Kub).