Tochovice- Něčín
2:0 (2:0)

K prvnímu ohrožení hostující branky došlo v 16. minutě, kdy nebezpečnou střelu Černého dokázal brankář Kubín vyrazit na roh. Hned o minutu později zastavil obránce hostů pronikajícího Zákouckého jen za cenu faulu, tresný kop Černéhovšak brankář Kubín opět kryl.

Svojí třetí šanci v zápase neproměnil v 18. minutě opět Černý, když dokázal obejít brankaře hostů, ale jeho střelu vykopl z prázdné branky obránce.

Nečínštíse k ohrožení domácí branky dostali hned z následujícího protiútoku, ovšem střela letěla nad branku Šimůnka.

Nápor domácích nepřestával, Kubín kryl krásnou střelu Jiránka. První gól nové sezony viděli diváci v Tochovicích ve 24. minutě. Tobyl faulován Pavel Ivaník a z hranice šestnáctky proměnil tresný kop kanonýr domácích Černý – 1:0.

Ve 34. minutě vyrazil nebezpečnou střelu hostů Šimůnek na roh a o tři minuty později zakončoval vydařenou kombinacina druhé straněŠmucler již na 2:0.

Ještě dvě minuty před koncem poločasu mohl hostující šance na bodový zisk oživit Kalát, ovšem ve vyložené šanci těsně minul domácí branku.

Druhý poločas odpovídal přestávkovému skóre zápasu. Domácí byli spokojeni s vedením a hosté naráželi svými výpady do připravené obrany.

Výjimkou byla 65. a 66. minuta, kdy dvě po sobě jdoucí šance hostů netrefily domácí branku. Nebezpečnou střelu vyslal v 75. minutě domácí Jiránek, hosté kontrovali o dvě minuty později, ale jejich šance ztroskotala na jistém Šimůnkovi. Ten kryl i nebezpečnou střelu dvě minuty před koncem.

Následný protiútok se snažil zakončit střídající Vítek, ovšem jeho tečovaná střela skončila vedle branky Něčíně. Domácí obrana pak jižnedovolila hostům žádnou další větší šanci, a tak utkání skončilo 2:0.

Branky: 24. Černý, 37. Šmucler. Rozhodčí: Richter. Diváci: 90.

Tochovice: Šimůnek -Mašek, Bláža, Havrlík, Zákoucký -Kutil (58. Valta), P. Ivaník, Šmucler (75. Vítek), Jiránek (87. Mezera) -J. Ivaník, Černý.
Nečín: Kubín - Jan Novák, V. Vacek, Kalát, Petřina - Hnida (84. Špáta), Suchan, Vršecký, D. Budinský - Kretschmer, P. Gregor (46. Jiří Novák).