Tuchlovice - Milín
2:1 (0:1)

V prvním poločase domácí promarnili dvě šance. Naopak Milín byl produktivní stoprocentně a jedinou šanci přetavil v gól. Vstřelil ho ve 32. minutě po rohu dobře hlavičkující jediný veterán hostující sestavy Boukal, když předtím v tutovkách selhali po rybičce hlavičkující Peroutka a poté i Abrhám.

Ten po další skvělé akci Kedroně a Peroutky volil prudkou ránu, kterou mu gólman Vančát výtečně vyrazil.

Druhá půle přinesla obrat, byť s trochou štěstí pro domácí. V 57. minutě ještě Vančát vyrazil střelu Jalaghonii, ale o tři minuty později oslovilo duo Kedroň – Abrham Hejduka, a ten volejem vyrovnal.

Chleba se lámal za dalších šest minut. Hostující Rom poslal svůj pokus do protipohybu gólmana Zelenky zaskakujícího za Pečonku, ovšem ten předvedl, že je asi nejlepší dvojkou na Kladensku. Reflexivním zákrokem domácí podržel, a ti po vzoru otřepaného fotbalového pravidla nedáš – dostaneš udeřili hned z protiakce. Drzou kličkou se prosadil Jalaghonia, poslal přesný centr na Fitka, a ten se nemýlil.

Branky: 60. Hejduk, 67. Fitko – 32. Boukal. Rozhodčí: Drábek..

Milín: Vančát -Kuchyňka, Boukal, Venta, Lundák - Valta (65. J. Vlach), Rom, P. Krušina (85. Liška), Bejček, Vrňata (70. P. Vlach)- J. Krušina.