Tuchlovice – Sedlčany
2:1 (1:1)

Domácí se sice díky vlastní špatné koncovce dostali do menších potíží, nakonec je ale zvládli vyřešit. Už v 1. minutě odmítl jasné vedení Fitko,když mumíč po akci Střely sjel v čisté tutovce z hlavy. Podobně se dařilo o chvíli později Kedroňovi. V sólu obešel i gólmana, jenže poté netrefil prázdnou bránu.

Trest přišel v 16. minutě. Šikovný štírek M. Valsa se probíjel už do své druhé možnosti a zakončil ji mnohem lépe než první – 0:1.

Tuchlovické problémy poté zvětšil stoper Muláček, který se zranil a místo něj musel do pole Portužák. Jenže už za dvě minuty přišlo vyrovnání a moc hezké. Vaigl se dostal k odraženému míči a přesným centrem oslovil Fitka, jemuž volej sedl dokonale – 1:1.

Do konce poločasu zaujala ještě dělovka Fitka mířící pohříchu doprostřed brány, který byl u většiny akcí, ale gól už z toho nerezultoval.

Po obrátce to bylo dlouho podobné. Ve 48. vysunul Kedroň Abrhama, ten šel sám na gólmana Švestku, ale minul vzdálenější tyčku.

Rozhodující gól přišel v 57. minutě. Ke zpětnému centru tentokrát z malého vápna se dostal opět Vaigl a Brož mířil do šibenice – 2:1.

Vyrovnáno mohlo být v 69. minutě. Do tutovky se dostal opět M. Valsa, jenže Portužák nastavil jeho ráně tělo a míč skončil v rohu. O minutu později se předvedl brankář Sedlčan Švestka. Po Kedroňově dloubáku, který už skákaldo sítě, se stihl vymrštit a zalehnoutmíč před čárou.

Poté už se Tuchlovice sice bránily, ale šance počítaly jen ony. Fitko po chybě mladičkého stopera Čejdy loboval Švestku, ale mířil moc vysoko, Jalaghonia pak v poslední minutě opět nechal vyniknout Švestku.

„Sedlčany se u nás předvedly jako jeden z nejkvalitnějších soupeřů. Jejich mladý tým hrál hodně agresivně, nicméně jsme se trápili s proměňováním šancí. Vždyť v desáté minutě to mohlo klidně být dva nula a místo toho jsme po chvíli prohrávali. Naštěstí se to klukům povedlo otočit,“ řekl vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Branky: 23. Fitko, 57. Brož – 16. M. Valsa. Rozhodčí: Richtár.