Pro kluky z Podlesí to byl v rámci zimní přípravy již třetí halový turnaj.

Účastníci: Sokol Podlesí A, Sokol Podlesí B, Ligmet Milín, Mirovice, Bohutín, Trhové Dušníky, Rožmitál a Kosova Hora. Hrálo se ve dvou skupinách.

Pozornost pořadatelů byla upřena především na jejich A–tým, jenž si v předchozích turnajích vedl na výbornou. A i tentokrát se mu dařilo.

Výsledky v základní skupině: Podlesí A – Trh. Dušníky 2:0 (branky: Muzikář, Kolařík), Podlesí A – Milín 4:0 (Trakal, Tepfer, Kolařík, Muzikář), Podlesí A – Bohutín 4:2 (Stránský 2, Trakal, Muzikář).

Těmito výsledky postoupilo Podlesí do semifinále z prvního místa. V semifinále narazili na tým Mirovic a výsledek 8:0 v jeho prospěch hovoří za vše. Branky: Stránský 2, Muzikář 2, Trakal, Kolařík, Tepfer a Janda.

Ve finále se Podlesí A opět střetlo s hráči Bohutína. Po velké převaze, ale bez kýženého zakončení, zápas skončil 1:1 (Trakal). V následných penaltách pak Podlesí dotáhlo turnaj k prvenství, když bylo úspěšnější a vyhrálo výsledkem 3:2.

B–tým Podlesí obsadil nakonec 6. místo. „Závěrem lze říci, že je to jeden z dalších výborných úspěchů, které naši kluci jako tým předvádí. Nelze opomenout ani to, že turnaj se vydařil jak po společenské, tak sportovní stránce, za což patří poděkování jak trenérům, tak realizačnímu týmu,“ uzavřel za fanklub Podlesí Zdeněk Stránský.