V prvním utkání se utkali domácí fotbalisté s týmem Králova Dvora. Zkušenější hosté se nedokázali střelecky prosadit a prohráli se snaživým Spartakem 0:2. Branky za Spartak vstřelili Čížek a Jerman. Ve druhém zápase se prosadili táborští fotbalisté, kteří porazili rezervu Slavie Praha brankou Mir. Kučery 1:0.

V souboji o třetí místo byl úspěšnější Králův Dvůr, který zvítězil nad Slavií B. Slávisté si dali vlastní gól. Na turnaji produkovali pohledný fotbal, ale se střelbou byli na štíru.

O první místo se střetl domácí celek s Táborem. Hosté vedli v poločase góly Šahajdy a Tomana 2:0, ale po přestávce Spartakovci přidali a brankami Steinbauera a Tesárka dokázali vyrovnat. O vítězi turnaje rozhodovaly penalty, ve kterých byli úspěšnější táborští fotbalisté.

Dá se říci, že zimní turnaj byl pro zúčastněná mužstva dobrou přípravou před jarní sezonou. Překvapením bylo poslední místo loňských vítězů, rezervy Slavie Praha. Tu na turnaji vedli zkušení trenéři Pavel Řehák a Ivo Knoflíček.

Výsledky turnaje

Semifinále: Sp. Příbram - Kr. Dvůr 2:0 (1:0) Čížek, Jerman, Tábor - Slavia B 1:0.

O 3. místo: Kr. Dvůr - Slavia B 1:0.

Finále: Tábor - Sp. Příbram 2:2 (2:0), pk. 5:3 Steinbauer, Tesárek.

Sp. Příbram: Poplštein - Kareš, Čížek, Pacovský, Huleš - Dražan, Houdek, Pravda, Dvorský - Voříšek, Kunc. Stř.: Steinbauer, Jerman, Tesárek.

JOSEF BACÍK