Varnsdorf – Příbram
0:1 (0:1)

Od počátku se hrál celkem pohledný a útočný fotbal a oba celky si vytvořily několik šancí, brankáři ale byli pozorní. Hosté však stále více dávali vědět o svých ligových kvalitách a ve 33. minutě měl velkou příležitost Klesa, ale z velmi dobré pozice mířil nad bránu.

Příbram měla v prvé půli více ze hry, další dvě střely ze střední vzdálenosti šly hodně mimo. Ve 38. minutě se dostal opět do velké příležitosti Rodrigues, znovu ji zahodil, když mířil nad.

Branka padla po necelých čtyřiceti minutách hry. Dort z levé strany nacentroval před malé vápno, Klesa rybičkou předskočil jednoho z obránců domácích a hlavičkou otevřel, a jak se později ukázalo i uzavřel, skóre tohoto pohárového duelu – 0:1.

Po změně stran bylo utkání už celkem vyrovnané. Asi největší šancedomácích přišla v 61. minutě, Jordák ji ale na malém vápně nevyužil. Varnsdorf byl po většinu druhé části hry aktivnější, avšak větší příležitosti už si nevypracoval. Zápas se pak už dohrál bez většího vzruchu a příbramský celek postoupil do dalšího kola.

Od osmifinále se hraje systémem doma – venku. Soupeři se budou losovat v pátek 25. září.Osmifinále by se mělo hrát 7. října od 16 hodin a 28. října od 14.30 hodin, ovšem výkop daných utkání může být individuálně přizpůsoben, tak, jak tomu bylouž u předcházejících kol.

Branka: 39. Klesa. Rozhodčí: Hrubeš – Ubias, Schröter. ŽK: Formáček, Jakobovský (oba Varnsdorf). Diváci: 720.

Varnsdorf: Kunc – Vavroušek (83. Stehlík), Kotiš (65. Chod), Křemen, Ginzel, Čapek, Jordák, Formáček, Jakobovský, Kabele, Procházka (58. Grubhoffer).

Příbram: Krbeček – Šmejkal, Nohýnek, J. Štochl, Velas – Klesa, Hušbauer, Videgla, Pilík (46. Cafú) – Rodrigues (68. Huňa), Dort (58. M. Štochl).

V neděli nastoupí hráči 1.FK Příbram v dalším ligovém zápase. Na svém hřišti hostí od 17 hodin České Budějovice.