Nová Ves – Nový Knín
1:0 (0:0)

Oběma týmům se najaře nedaří, a to se projevilo i na úrovnizápasu, který zaostával za podzimními představeními obou soupeřů.

V úvodu sice hostující Gregor jen o vlásek minul domácí branku, ale pak se dlouho nic nedělo. Weber vyřešil zmatek před svou brankou a volný Durdil svou hlavičkou neuspěl. Vostrému vystavil stop na poslední chvíli Jan Petrák, avšak v 41. minutě nechali hosté zcela volného Davida, a ten vsítil jedinou branku utkání.

V závěru první půle neproměnili své šance Kukol, jehož střelu Weber vyrazil a po rohovém kopu O. Petráka minul cíl L. Petrák.

Ve druhém poločase ševci vystřídali dva hráče a získali i mírnou převahu, ale úroveň utkání ještě poklesla. Střely spíše ohrožovaly okna přilehlých vilek a přibývalo pouze zraněných a ošetřovaných hráčů.

Jedinou vážnější střelu vyslal na branku domácí Moravec. V závěru nezpracoval míč před brankářem střídající Synek, a tak se Novoknínští ani v tomto utkání bodů nedočkali.

Branka: 41. David. Rozhodčí: Kubečka.

N. Ves: Holan – Jan Petrák, Kukol, T. Petrák, Német (85. Soukup) – Moravec, Bouška, David, Durdil (90. Šochman) – L. Petrák (46. Podzemský), O. Petrák. Trenér: Kajgr.

N. Knín: Weber – Tůma (46. Pinc), Šustr, Svárovský, Kočí – Fiala, Plot, Suchan (46. Ducho), Vostrý (60. Synek) – Zeman, Gregor.

V příštím kole zajíždí Nová Ves v sobotu do Nelahozevsi, Nový Knín má volný los. Další týden pakjede do Černolic.

RADIM WEBER