Nová Ves – Rožmitál 3:3 (3:1)

Domácím vyšel famózně vstup do utkání, když už po deseti minutách vedli po gólech Knutha a Soukupa 2:0 a i nadále předváděli ofenzivní fotbal.

Ve 22. minutě však z ojedinělé akce skóroval Rožmitál. O. Machek si naběhl na kolmou přihrávku za obranu a levačkou podél gólmana poslal balon do sítě – 2:1. Již ve 35. minutě uviděl hostující Pejsar svou druhou žlutou kartu v zápase a putoval předčasně pod sprchy. Krátce nato pak domácí převahu jednoho muže v poli využili, když Durdil z hranice šestnáctky „uklidil“ k tyči odražený balon. Domácí tak do kabin odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Ve druhé půli se hra paradoxně vyrovnala a šance se objevily na obou stranách. Zatímco však domácí Růžička, Durdil a Kukol své příležitosti svorně zahodili, Rožmitálští začali „pálit ostrými“.

Nejprve v 76. minutě snížil hlavou po centru O. Machka Závodný a o šest minut později Váně nechytatelnou střelou z vápna vymetl šibenici domácí branky. V závěru dlouhého nastavení se ještě hostům nabízela šance na přečíslení, ale slibně se rozvíjející akci přerušil závěrečný hvizd rozhodčího.

Branky: 2. Knuth, 10. Soukup, 37. Durdil – 22. O. Machek, 76. Závodný, 82. Váně. ČK: 35. Pejsar (Rožmitál). Rozhodčí: Nepraš – Divílek, Kubíček.