MFK Dobříš - Rožmitál 4:2 (1:1)

Utkání rozehráli domácí podle předpokladů. Už v 8. minutě se dostali do vedení po brance Machače, ale v 15. minutě po nedorozumění obránců a brankaře T. Kadlece Rožmitál lacino vyrovnal, když se prosadil Varga – 1:1.

Ve druhém poločase se v 56. minutě z penalty, kterou proměnil Machač po faulu na Korbelíka ujali domácí opět vedení – 2:1. Pak nastřelili postupně břevno, tyčku a spojnici rožmitálské branky, ale při ojedinělé akci hostů zahrál ve vlastním pokutovém území domácí Krákora rukou a Šturc v 61. minutě vyrovnal z penalty na 2:2.

V závěrečných minutách domácí vrhli vše do útoku a vyplatilo se jim to. V posledních dvou minutách se totiž po kombinačních akcích prosadili Holobrada a Krmela, a strhli vítězství na domácí stranu.

Žáci Dobříše tak mohli hned po utkání začít slavit vytoužený postup.

Branky: Machač 2, Holobrada, Krmela – Varga, Šturc.

Dobříš: T. Kadlec - Krákora, Převor, Formánek, Beran - Sitta, Krmela, J. Kadlec, Žižka - Machač, Korbelík. Střídali: Holobrada, Šipoš, Brabec. Trenéři: Karel Kadlec, Jan Soukup a Lukáš Vetchý.

Rožmitál: Cintula – Blažek, Fous, Váně, Varga – Urban, Zemek, Trčka, Šturc – Marčišovský (Bervinov), M. Ferko.