Zdice - Podlesí
2:2 (1:0)

Utkání začalo vyrovnaně, první šanci měl v 17. minutě Mlnařík, ale po sklepnutí Souchy mířil těsně vedle. Poté zahrozili domácí. Střelu Pecha z 20 metrů vytáhl Černohorský konečky prstů na roh. A po podklouznutí Hodermarskéhohostující brankář zlikvidoval i samostatný nájezd Růžičky.

Domácí na druhé straně také podržel brankář Kasal, který vytěsnil jedovku Soukupa rovněž na roh. Poté se ve vápně uvolnil Hausner, ale z výhodné pozice zakončil jen slabě do náruče gólmana. Další šanci spálil Vojtíšek, když šel sám na Kasala, ale ukvapeně vystřelil z vápna vedle.

A když se neujaly ani přihrávky před branku po postranních průnicích Sedláčka a Vojtíška, přišel trest. Zdice zahrávaly rohový kop, který hosté odvrátili jen k centrujícímu hráči, a ten svým druhým pokusem našel ve vápně zapomenutého Kulhánka, jenž hlavičkou do protipohybu vstřelil vedoucí branku - 1:0.

Ve druhém poločasezvýšili hosté svou aktivitu a vyrovnání přišlo po deseti minutách. Sedláček se opět prohnal kolem obránců na pravé straně a zpětnou přihrávkou našel před odkrytou brankou Janáta, který pohodlně skóroval - 1:1.

Poté přišla série standardních situací a rohových kopů hostů, ale k nebezpečnému zakončení se dostal jen Straka, jehož dorážku obránci zablokovali. Vedení na stranu Podlesístrhl osm minut před koncem Mlnařík, na kterého obránci zapomněli a po opakovaném centru Soukupa tak mohl nerušeně zamířit hlavou k tyči - 1:2.

Ovšem vlastní nedůrazností darovali hosté Zdicím vyrovnání. Po nedůrazném odkopu se míč dostal k útočníkovi domácích, který si před vápnem vymodlil na rozhodčím faul a z následného trestného kopu se trefil Tomáš Svoboda - 2:2.

Branky: 37. Kulhánek, 88. T. Svoboda - 56. Janát, 82. Mlnařík.Rozhodčí: Kubíček - Nepraš, Novotný.

Zdice: Kasal - Trkovský, Kulhánek, Lebduška, Palek - Froněk, K. Svoboda, T. Svoboda, Šinták - Pech, Růžička. Střídali: Macourek, Hejný, Turický.
Podlesí: Černohorský - Hodermarský, Kocourek, Straka, Soucha - Vojtíšek (46. Janát), Mlnařík, Soukup, Sedláček - Růžek (46. Harvan), Hausner.

PETR MLNAŘÍK