Žebrák - Podlesí
1:1 (0:0)

Hned od začátku utkání bylo zřejmé, že příliš fotbalové krásy k vidění nebude. Oba týmy se téměř pravidelně střídaly v držení míče, ale na hrbolatém terénu nebyl prostor pro pohledné kombinace a šancí bylo poskrovnu.

Nejdříve zahrozili domácí, Krejčí však po brejku branku netrefil. Stejný hráč při dalším závaru ve vápně střílel z otočky jen slabě a přímo do brankáře.

Nadruhé straně si svou bojovností vypracovali příležitost Müller s Růžkem. Druhý jmenovaný ale v gólové pozici nedokázal prostřelit gólmana Žebráku. Chvíli nato stálo přiPodlesíštěstí, když hlavičku Dochtora vykopl u tyče stojící Jaroš.

Největší šanci první půle pak v poslední minutě spálil Dušan Nesnídal, kterého ideálně vysunul aktivní Dochtor. Domácí útočník sice přehodil vybíhajícího Černohorského, ale branku minul.

Do druhé části nastoupil za hostymladík Sedláček a okamžitě to přineslo gólový efekt. Ve 48. minutě přesprintoval u brankové čáry obránce, zatáhl míč až k brance a u zadní tyče našel nabíhajícího Vojtíška, který z metru zavěsil - 0:1.

Opět Sedláčkovi pak chyběl krok po narážečce se Soukupem, takže Ťažký stačil na poslední chvíli míč ukopnout. Úvodní desetiminutovku pak završil na druhé straně Dušan Nesnídal, jehož sólo od půlící čáry zlikvidoval až Černohorský.

Poslední šanci hostův zápase měl Soukup, který z trestného kopu trefil tyč. Poté hru přepustili domácím a začali hrát velice pasivně, prakticky pouze na nakopávané míče na útočníky, navíc nepodporované zbytkem mužstva.

A Žebrák toho využil.

Dvakrát musel Černohorský vytáhnout parádní zákrok proti skvěle trefeným trestným kopům Krejčího. Patnáct minut před koncem se otevřelo okénko v domácí obraně a Růžek se chystal běžet sám na branku, když za záchrannou brzdu zatáhl poslední obránce. K údivu nejen hostujících hráčů rozhodčí nevytáhl červenou, ale žlutou kartu, a to ještě jako trest pro našeho útočníka za údajné "nafilmování" pádu. Ani tento moment nedokázal Podlesívyuburcovat a jeho hráčidál stáli v obranném bloku.

Odolávali až do poslední minuty. Pak ovšem nechal domácí kapitán Krejčí opět vyniknout svou kopací techniku. Zahrál rohový kop přímo do branky,Černohorský míč pouze tečoval do tyče, od které se odrazil do stojné nohy Vojtíška a skončil za čarou - 1:1.

Branky: 90. vlastní - 48. Vojtíšek. Rozhodčí: Hlavnička.

Podlesí: Černohorský - Jaroš (84. Makoš), Kocourek, Straka, Soucha - Vojtíšek, Soukup, Mlnařík, Harvan (69. Dostálek) - Růžek, Müller (46. Sedláček).

PETR MLNAŘÍK