OP
Březnice - D. Dušníky So 17:00 Hrabák Paukner Svoboda
Kr. Hora - Višňová Ne 17:00 Švidkov Krátký Žebrakovský
Tochovice - Obecnice So 17:00 Petráň
Sp. Příbram B - Milín B Ne 17:00 Kobík Paukner Malý
N. Knín B - Dolní Hbity Ne 17:00 Němec Lebeda Vrobel
Jesenice - Sedlčany "B" Ne 17:00 Vojíř Ledínský Prinz
Dublovice - Podlesí So 17:00 Tureček

III. tř. A
Drahlín - Rosovice So 17:00 Hudeček
Láz - Luhy So 17:00 Němec
Bohutín - Zduchovice Ne 17:00 Hudeček
Trh. Dušníky - Hvožďany So 17:00 Balík
Věšín - Hluboš So 17:00 Marek
Smolotely - Kovo Příbram Ne 10:15 Lebeda
Pečice - Jince So 17:00 Kuba

III. tř. B
Hříměždice - Obořiště So 17:00 Kymla
Pr. Lhota - St. Huť So 17:00 Kobík
Petrovice B - Klučenice So 17:00 Prinz
Obory - Borotice So 17:00 Mezek
Kňovice - Kos. Hora So 17:00 Vrobel
Počepice - Kamýk So 17:00 Havránek
Mokrovraty - M. Hraštice So 17:00 Soukup

IV. tř. A
Láz B - Dol. Hbity B Ne 17:00 Hejda
Tochovice B - Rožmitál B Ne 17:00 Mezek
Bohutín B - Zduchovice So 17:00 Veselý
Jablonná - Narysov So 17:00 Krátký
Sedlice - Pičín So 17:00 Švidkov

IV. tř. B
Pr. Lhota B - Dal. Dušníky B Ne 10:15 Ledínský
Nečín B - Počepice B Ne 10:15 Havránek
Dublovice B - Jesenice B Ne 17:00 Petrásek
Obory B - Kr. Hora B Ne 17:00 Slezák
Velká Lečice - Hříměždice B So 17:00 Žebrakovský
Vys. Chlumec - Nová Ves B So 10:15 Prinz

Dorost A
Milín A - Višňová So 10:15 Švidkov
Bohutín - Březnice Ne 10:15 Marek
Rosovice - Podlesí Ne 10:15 Kymla
Milín B - Jince Ne 10:15 Soukup

Dorost B
Jesenice - Zduchovice Ne 10:15 Žebrakovský
Pr. Lhota - Dol. Hbity So 10:15 Kymla
Hříměždice - Dublovice So 10:15 Krátký
St. Huť - Kos. Hora So 17:00 Slezák

Žáci A
Pičín - Březnice Ne 14:45 Malý
Tochovice - Obecnice So 14:45 Šimůnek
Sp. Příbram B - Milín Ne 14:45 Paukner
Bohutín - Kovo Příbram So 14:45 Veselý
Jince - Podlesí So 14:45 neobsazeno

Žáci B
Hříměždice - Dal. Dušníky So 14:45 Kymla
Dublovice - St. Huť Ne 14:45 Petrásek
Petrovice - Zduchovice So 14:45 Prinz
Kňovice - Kos. Hora So 14:45 Vrobel
Jesenice - Kamýk Ne 14:45 Vojíř
Dol. Hbity - Višňová So 14:45 Piskáček

I.A tř. dorostu
N. Knín - Petrovice So 10:15 KFS Ledínský Petrásek
Rožmitál - Jílové So 10:15 KFS Malý Paukner

I.A tř. žáků
Rožmitál - Kralupy Ne 9:30 KFS Šimůnek Němec

Divize dorostu
Sp. Příbram - Prachatice So 10:15 ČMFS KFS Petráň

Divize žáků
Sedlčany - Sušice 8.5. Čt 10:00 ČMFS KFS Kymla
M. Příbram - Klatovy So 10:00 ČMFS KFS Němec Podlesí

Liga dorostu
M. Příbram - Liberec 8.5. Čt 11:00 ČMFS KFS Petráň UMT.

"Žádám rozhodčí, aby omluvenky doručovali nejpozději týden dopředu a v případě potřeby mě kontaktovali nejlépe v hodinách od 19 do 21 hod. Kontakt
tel. č. 774 442 610, mail refereepb@seznam.cz," vzkazuje rozhodčím Marek Zárybnický.

(v tištěném Deníku vyjde tento článek v pátek 9. května)