Domácí tým neponechal nic náhodě a proti Příbrami, která v posledních zápasech ukázala velmi dobrou formu nastoupil hned se šesti stabilními hráči kádru A mužstva, kterými byli Graiciar, Knejzlík, Wiesner, Havelka, Malinský a Köstl. „Na soupeře příliš nekoukáme. Snažíme se soustředit především na náš výkon,“ řekl Josef Csaplár.

Příbram však s velmi kvalitním soupeřem držela krok a dokázala si vytvořit i šance. V jejich proměňování však bohužel selhala. Jak naložit s gólovou příležitostí ukázal ve 40. minutě Malinský, který se uvolnil v pokutovém území a nedal Kočímu šanci.

Rozhodnutí přišlo ihned po změně stran, kdy domácí zasadili Příbrami dva údery. Nejprve se ve 47. minutě trefil Kristian a tři minuty po něm i Vrabec. Jelikož další šance obou týmu zůstaly nevyužity, výsledek duelu se už nezměnil. „Viděl jsem tam spoustu kvalitních výkonů mladých hráčů, na druhou stranu i některé špatné výkony. Herně se jednalo o vyrovnaný duel, který rozhodla naše neefektivita,“ řekl Csaplár.

Slovan Liberec jun. – 1.FK Příbram jun. 3:0 (1:0).

Branky: 40. Malinský, 47. Kristian, 50. Vrabec.

1. FK Příbram jun.: Kočí – Petrlík, Soldát, Vávra, Ric (74. Šíma) – Antwi, Mustafič (74. Polidar), Januška (74. Jelínek), Jandera – Ayong (52. Klán), Schwendt.