V úvodu duelu měl Jablonec velký tlak, ale Příbram ho dokázala přestát a naopak se jí z první šance podařilo udeřit, zásluhou Lukáše Rice. Radost však hostům dlouho nevydržela, protože za pět minut přispěchal s odpovědí Patrik Schön a začínalo se od nuly. Příbram byla od té doby aktivnější a snažila se vstřelit vedoucí gól. To se podařilo v šestnácté minutě, kdy se podruhé prosadil Ric. V dalším průběhu první půle se nic zajímavého nestalo a příbramští hráči tak drželi těsné vedení.


Po obrátce dokázali hosté svůj náskok ihned navýšit, když se prosadil Matěj Polidar a s domácím týmem to začalo vypadat špatně. Přesto se Jablonec snažil s výsledkem něco udělat. Z obou stran se tak hrál zajímavý ofenzivní fotbal. Rozhodnutí přišlo v samotném závěru. Příbram sice nejdříve neproměnila pokutový kop, ale po chvilce přidal čtvrtý gól Jiří Januška a zpečetil tak šesté příbramské vítězství v řadě. „Zápasy za juniorku nám, kteří stabilně nenastupujeme za áčko, pomáhají udržovat se v hracím tempu. To, že jsem byl vyhlášen hráčem kola, mě velice potěšilo“, řekl dvougólový Lukáš Ric. 

FK Jablonec jun. – 1. FK Příbram jun. 1:4 (1:2). Branky: 9. Schön – 5. a 16. Ric, 56. Polidar, 90. Januška.
1. FK Příbram jun.: Kočí – Jelínek (67. Hloušek), Šíma, Holý, Tarczal, Ric, Laňka (19. Polidar), Hron, Jandera (78. Pecka), Januška, Antwi