PÁTEK

Okresní přebor: Sedlčany C – Trhové Dušníky (18:00).
Okresní přebor starší přípravky B: Rožmitál – Milín.

SOBOTA

FNL: 1. FK Příbram – Sokolov.
Divize: Dobříš – Karlovy Vary.
I. A třída: Nový Knín – Klecany (10:30).
Okresní přebor: Bohutín – Březnice, Milín – Rosovice, Drahlín – Podlesí B.
III. třída A: Hvožďany – Pičín B, Nečín – Třebsko, Pečice – Rožmitál B, Láz, Stará Huť.
III. třída B: Nová Ves p. Pleší B – Hřiměždice, Prostřední Lhota – Jesenice, Obory – Vysoký Chlumec, Krásná Hora – Kosova Hora, Borotice – Nový Knín B.
IV. třída A: Sedlice – Obecnice, Kamýk B – Tochovice B.
IV. třída B: Dublovice B – Sedlec-Prčice B.
IV. třída C: Velká Lečice – Hřiměždice B, Višňová B – Obořiště.
Divize staršího dorostu: Sedlčany – Rokycany (10:15).
Divize Mladšího dorostu: Sedlčany – Rokycany (12:15).
I. A třída dorostu: Milín – Družec (10:15).
Přeborník starších žáků: Sedlec-Prčice – Bohutín (9:00).
III. třída starších žáků: Drahlín – Milín (14:45), Jince/Felbabka – Podlesí (14:45).
Přeborník mladších žáků: Sedlčany B – Rožmitál (10:30), Dobříš B – Sp. Příbram B (10:30), Obořiště – Podlesí/Obecnice (14:45).
III. třída mladších žáků: Dublovice – Březnice (10:00), Prostřední Lhota – Bohutín (12:00).
Přeborník starší přípravky: Milín – Dobříš (14:00), Sp. Příbram – Nová Ves p Pleší (15:00).
Okresní přebor starší přípravky B – jaro: Daleké Dušníky – Stará Huť (10:00), Sp. Příbram B – Kosova Hora (15:00).
Okresní přebor starší přípravky C – jaro: Sedlčany B – Bohutín (10:00).
Okresní přebor starší přípravky D – jaro: Prostřední Lhota – Rosovice (10:00), Nový Knín – Pičín (14:00).
Přeborník mladší přípravky: Stará Huť – Milín (11:00).

NEDĚLE

I. B třída: Petroice – Rožmitál, Sedlčany B – Loděnice.
Okresní přebor: Pičín – Jince, Dublovice – Nová Ves p. Pleší, Sp. Příbram B – Luhy.
III. třída A: Daleké Dušníky B – Zduchovice (16:30), Bohutín – Višňová, Milín B – Dolní Hbity.
III. třída B: Kytín – Kamýk, Počepice – Petrovice.
IV. třída A: Rosovice B – Věšín (10:30)
IV. třída B: Klučenice – Kňovice, Kosova Hora B – Krásná Hora B.
I. A třída dorostu: Jince – Hostouň (10:15), Bohutín – Loděnice (10:15).
Okresní přebor dorostu: Dolní Hbity/Zduchovice – Březnice/Bělčice (10:15), Petrovice – Rožmitál (10:15), Jesenice – Podlesí (10:15).
Přeborník starších žáků: Petrovice – Kamýk (14:00), Obecnice – Březnice (14:45), Rožmitál – Nový Knín (14:45).
III. třída starších žáků: Krásná Hora – Pičín (13:30).
III. třída mladších žáků: Daleké Dušníky – Milín (14:45), Počepice – Pičín/Višňová (14:45).
Okresní přebor starší přípravky C: Bohutín – Dublovice (10:00), Dobříš – Láz (10:00), Tochovice – 1. FK Příbram.
Přeborník mladší přípravky: Sedlčany – Březnice (10:30).
Okresní přebor mladší přípravky B – jaro: Dobříš – Bohutín (10:00) Daleké Dušníky – Sp. Příbram (13:00), Višňová – 1. FK Příbram (14:00).
Okresní přebor mladší přípravky C – jaro: Počepice -Sp. Příbram B (10:00), Jesenice – Nová Ves p. Pleší (13:30).

Výkop zápasů je naplánován v 17:00 hodin. Pokud není uvedeno jinak!