Sobota 14. října
FNL: 1. FK Příbram – Ústí nad Labem.
Divize: Hořovicko – Sedlčany, Dobříš – Mar. Lázně. I. A třída: Nový Knín – Jíloviště (10:30), Mníšek p. Brdy – Tochovice.
I. B třída: Rudná – Dal. Dušníky (10:15), Lety – Sedlec/Prčice, Kr. Dvůr B – Rožmitál OP: Dublovice – Luhy (Redlich), Bohutín – Nová Ves, Sedlčany C – Březnice (Švidkov), Drahlín – Jince.
III. třída A: Pečice – Zduchovice (Větrovský), Milín B – Rožmitál B (Soukup), Nečín – Dol. Hbity (Chmel), Hvožďany – Třebsko, Láz – Pičín B (Milec).
III. třída B: Obory – Petrovice (Burian), Prostř. Lhota – Vys. Chlumec (Sandr), Borotice – Kamýk (Krátký), Krás. Hora – Nový Knín B (Máša).
IV. třída B: Kňovice – Krás. Hora B (Ledinský), Klučenice – Sedlec/Prčice B (Karas).
IV. třída C: Višňová B – Nová Ves C (Kuchař), Obořiště – Velká Lečice (Hudeček)
Neděle 15. října
KP: Lhota – Sp. Příbram I. A třída: Zavidov – Podlesí.
I. B třída: Dobříš – Dobříč, Sedlčany – Hostomice, Petrovice – Loděnice
OP: Milín – Podlesí B Švidkov,Burian,Milec), Pičín – Trh. Dušníky (Schořovský)
III. třída A: Bohutín B – St. Huť (Hudeček), Dal. Dušníky B – Višňová (Karas)
III. třída B: Počepice – Kosova Hora (Schořovský, Ledinský), Kytín – Hřiměždice (Šusta), Jesenice – Nová Ves B (Souček)
IV. třída A: Kamýk B – Rosovice B (Redlich), Tochovice B – Sedlice (Chmel), Obecnice – Věšín (Krátký,Větrovský).
IV. třída B: Kos. Hora B – Dublovice B (12:30, Soukup).
Pokud není uvedeno jinak, jsou začátky v 15:30 hodin.