PÁTEK

Přeborník starších žáků: Bohutín – Rožmitál (17:30).

SOBOTA

Divize: Dobříš – Hořovicko

I. A třída: Nový Knín – Černolice (10:30).

Okresní přebor: Milín – Jince, Drahlín – Trhové Dušníky, Pičín – Březnice, Sedlčany C – Nová Ves p. Pleší, Bohutín – Dublovice, Rosovice – Luhy.

III. třída A: Pečice – Višňová, Hvožďany – Dolní Hbity, Nečín – Rožmitál B, Milín B – Zduchovice.

III. třída B: Prostřední Lhota – Petrovice B, Obory – Kosova Hora, Krásná Hora – Kamýk, Borotice – Kytín.

IV. třída A: Věšín – Tochovice B, Sedlice – Kamýk B.

IV. třída C: Nová Ves p. Pleší C – Hřiměždice B, Velká Lečice – Višňová B.

Divize staršího/mladšího dorostu: Sedlčany – Písek B (10:15/12:30).

I. A třída dorostu: Milín – Hostouň (10:15), Bohutín – Zichovec (10:15, Jince – Lety (10:15).

Přeborník starších žáků: Sedlec-Prčice – Petrovice (10:00), Rožmitál – Kamýk (14:00).

III. třída starších žáků: Jince/Felbabka – Krásná Hora (14:45).

Přeborník mladších žáků: Sedlčany B – Nový Knín (10:30), Obořiště – Dobříš B (14:45).

III. třída starších žáků: Drahlín – Jince/Felbabka (10:15), Pičín – Milín (14:00).

III. třída mladších žáků: Prostřední Lhota – Milín (12:00).

Okresní přebor starší přípravky C – jaro: Sedlčany B – Láz (10:30).

Okresní přebor starší přípravky D – jaro: Prostřední Lhota – Obecnice (10:00), Višňová – Nový Knín (14:00).

Přeborník mladší přípravky: Březnice – Milín (10:00).

Okresní přebor mladší přípravky B – jaro: Višňová – Bohutín (10:00),.

NEDĚLE

I. A třída: Podlesí – Vestec (10:30).

I. B třída: Sedlčany B- Dobříč, Dobříš B – Lety

III. třída A: Daleké Dušníky B – Stará Huť, Bohutín B – Láz, Třebsko – Pičín B.

III. třída B: Počepice – Nový Knín B, Jesenice – Hřiměždice, Nová Ves p. Pleší B – Vysoký Chlumec.

IV. třída A: Rosovice B – Obecnice (10:30).

IV. třída B: Dublovice B – Klučenice, Sedlec-Prčice B – Krásná Hora B, Kňovice – Kosova Hora B.

Krajský přebor mladších žáků: Dobříš – Říčany (11:55), Sp. Příbram – Tn. Rakovník (11:55).

Okresní přebor dorostu: Dolní Hbity/Zduchovice – Rožmitál (10:15), Březnice/Bělčice – Podlesí (10:15), Jesenice – Petrovice (10:15).

Přeborník starších žáků: Obecnice – Nový Knín (14:45).

III. třída starších žáků: Milín – Krásná Hora (10:30).

Přeborník mladších žáků: 1. FK Příbram – Sp. Příbram (10:00).

III. třída mladších žáků: Bohutín – Pičín/Višňová (10:00), Počepice – Dublovice (14:45), Daleké Dušníky – Březnice (15:00).

Okresní přebor starší přípravky B – jaro: Rožmitál – Stará Huť (10:00), Jesenice – Kosova Hora (14:00).

Okresní přebor starší přípravky D – jaro: Rosovice – Pičín (14:00).

Okresní přebor mladší přípravky B – jaro: 1. FK Příbram – Sp. Příbram (10:00), Dobříš – Daleké Dušníky (10:00).

Okresní přebor mladší přípravky C – jaro: Dobříš B – Sp. Příbram B (12:00), Jesenice – Počepice (13:00).

Výkop zápasů je naplánován v 17:00 hodin. Pokud není uvedeno jinak!