Víkendový program odstartuje v sobotu dopoledne derby na Spartaku, kam dorazí Dobříš a bude se hrát důležitý souboj. Oba celky se nachází ve spodních patrech tabulky a bojují o záchranu, navíc do jara vstoupily porážkou, takže mají co napravovat. Na podzim se radovali hráči od zámku, kteří doma vyhráli 3:1.

Po obědě pak poprvé k mistrovskému utkání vyběhne Milín na hřišti Vestce a kdo ví, možná už i s hvězdným Ondřejem Mazuchem v sestavě. Odpolední blok pak zakončí druholigová Příbram, která bude chtít v Prostějově upevnit vedoucí příčku.

Nedělní dopoledne bude patřit regionálnímu derby. Příbramské béčko doma vyrukuje na Tochovice, které jsou na duel hodně natěšené. Zatímco domácí chtějí usilovat o celkové vítězství, tak hosté myslí hlavně na to, aby se po roce vyhnuli sestupu. Na podzim přitom doma utrpěli debakl 1:5.

Odpoledne pak program fotbalových zápasů na Příbramsku zakončí Podlesí. Jeho hřiště zasypal sníh a tak se duel odehraje mimořádně na umělém trávníku v areálu Spartaku. Předposlední tým I. A třídy vyzve v azylu osmou Kosoř. O hodinu později pak vyrukují Sedlčany v Poříčanech, čímž tak udělají tečku za celým víkendem.

Program víkendu

Sobota – 18. března
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
15:00 Prostějov – Příbram
Krajský přebor
10:30 Spartak Příbram – Dobříš
I. A třída
14:00 Vestec - Milín
Neděle – 19. března
Divize
10:00 Příbram B – Tochovice
Krajský přebor
15:00 Poříčany - Sedlčany
I. A třída
14:00 Podlesí – Kosoř (UMT Spartak Příbram)