Víkendový program odstartuje v sobotu dopoledne derby na Spartaku, kam dorazí Dobříš a bude se hrát důležitý souboj. Oba celky se nachází ve spodních patrech tabulky a bojují o záchranu, navíc do jara vstoupily porážkou, takže mají co napravovat. Na podzim se radovali hráči od zámku, kteří doma vyhráli 3:1.

Po obědě pak poprvé k mistrovskému utkání vyběhne Milín na hřišti Vestce a kdo ví, možná už i s hvězdným Ondřejem Mazuchem v sestavě. Odpolední blok pak zakončí druholigová Příbram, která bude chtít v Prostějově upevnit vedoucí příčku.

Areál Spartaku Příbram
Ze škarohlída popelkou. Areál Spartaku Příbram se pyšní nejmodernější umělkou

Nedělní dopoledne bude patřit regionálnímu derby. Příbramské béčko doma vyrukuje na Tochovice, které jsou na duel hodně natěšené. Zatímco domácí chtějí usilovat o celkové vítězství, tak hosté myslí hlavně na to, aby se po roce vyhnuli sestupu. Na podzim přitom doma utrpěli debakl 1:5.

Odpoledne pak program fotbalových zápasů na Příbramsku zakončí Podlesí. Jeho hřiště zasypal sníh a tak se duel odehraje mimořádně na umělém trávníku v areálu Spartaku. Předposlední tým I. A třídy vyzve v azylu osmou Kosoř. O hodinu později pak vyrukují Sedlčany v Poříčanech, čímž tak udělají tečku za celým víkendem.

Program víkendu

Sobota – 18. března
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
15:00 Prostějov – Příbram
Krajský přebor
10:30 Spartak Příbram – Dobříš
I. A třída
14:00 Vestec - Milín
Neděle – 19. března
Divize
10:00 Příbram B – Tochovice
Krajský přebor
15:00 Poříčany - Sedlčany
I. A třída
14:00 Podlesí – Kosoř (UMT Spartak Příbram)