Po pátečním předkrmu se o víkendu rozjedou naplno krajské soutěže. Spartak Příbram přivítá v sobotu dopoledne Sedlčany. Hned na úvod tak dojde na konfrontaci postupujícího celku z I. A třídy s týmem, který musel opustit divizi. V rámci ní se poprvé doma představí rezerva Příbrami, která na úvod rozstřílela Klatovy 5:2 a nyní přivítá Katovice.

Na Příbramsku bude k vidění krajský fotbal i v neděli. Podlesí se na úvod střetne s Chlumcem. Poslední jarní střetnutí dopadlo 2:1 pro domácí. Hosté se ale pod vedením Zdeňka Staroby zvedly ke konci minulé sezony a tak se nyní čeká při nedělním dopoledni parádní podívaná.

Okresní týmy odstartují novou sezonu úvodním kolem poháru. V prvním kole je naplánováno dvanáct zápasů rozprostřených do obou dnů. Osm duelů se hraje v sobotu, další čtyři v neděli.

Sobota 13. srpna

Divize: Příbram B - Katovice (10:15). Krajský přebor: Spartak Příbram – Sedlčany (10:30). Okresní pohár: Nový Knín – Kosova Hora (15:00), Obory – Spartak Příbram B, Březnice – Sedlice, Rosovice – Třebsko, Kamýk nad Vltavou – Bohutín, Hřiměždice – Drevníky, Zduchovice – Dublovice, Krásná Hora - Petrovice

Neděle 14. srpna

I. A třída: Podlesí – Chlumec (10:30). Okresní pohár: Jince B – Stará Huť, Drahlín – Daleké Dušník, Pičín – Višňová, Prostřední Lhota - Nečín

Pokud není uvedeno jinak, začínají zápasy v 17 hodin.