SO 20. ledna
11:30 Příbram - Povltavská FA (Na Litavce)
14:00 Dobříš – Komárov (UMT Dobříš)
14:30 Sedlčany – Slavoj Mýto (UMT Sedlčany)

ST 24. ledna
11:00 Příbram - Dukla Praha (UMT Písek)

SO 27. ledna
10:00 Spartak – Milín (Spartak)
11:00 Příbram - Táborsko (UMT Sez. Ústí)
14:00 Dobříš – Admira Praha B (UMT Dobříš)

ST 31. ledna
18:00 Dobříš – Podlesí (UMT Dobříš)
18:00 Rokycany – Milín (Rokycany)

PÁ 2. února
18:00 Milevsko – Tochovice (Milevsko)

SO 3. února
10:30 Hořovice – Milín (Hořovice)
11:00 Příbram - FC Viktoria Plzeň B (UMT Luční)
13:00 Střešovice - Sedlčany
14:00 Dobříš – Katovice (UMT Dobříš)

NE 4. února
10:00 Podlesí – Rapid Plzeň (Spartak)

SO 10. února
10:00 Spartak – Libuš (Spartak)
10:00 Sedlčany – Sezimovo Ústí
10:15 Příbram - FC Písek (UMT Písek)
12:00 Podlesí – Tochovice (Spartak)
12:00 Milevsko – Milín (Milevsko)

ST 14. února
17:00 Příbram - FK Robstav (UMT Přeštice)

SO 17. února
10:00 Újezd Praha – Milín (Praha)
11:00 Příbram - FK Viktoria Žižkov (UMT bude upřesněno)
11:00 ČAFC Praha – Dobříš (UMT ČAFC)
14:00 Nová Ves pod Pleší – Maršovice (UMT Dobříš)
14:30 Sedlčany – Meteor Tábor (UMT Sedlčany)
17:00 Blatná – Spartak
17:00 Sedlčany B – Nový Knín
--:-- Sedlec-Prčice - Teplýšovice

NE 18. února
14:00 Vyšehrad – Tochovice (Vyšehrad)

SO 24. února
11:00 Příbram - FK Ústí nad Labem (UMT Ústí n/L)
12:00 Sedlčany B – Olbramovice
14:00 Dobříš – Radnice (UMT Dobříš)
14:30 Sedlčany – Týn nad Vltavou
13:00 Beroun – Tochovice (Beroun)

NE 25. února
--:-- Sedlec-Prčice – Meteor Tábor

SO 2. března
10:00 Spartak - Chlumec
14:40 Opava (venku) – 17. kolo F:NL
14:00 Dobříš – Radonice (UMT Dobříš)
14:30 Sedlčany B – Týnec nad Sázavou
16:00 Dobříš B – Nový Knín
--:-- Hořovice – Sedlčany
--:-- Sedlec-Prčice – Semice

NE 3. března
16:00 Nová Ves pod Pleší – Jíloviště (UMT Spartak)

SO 9. března
14:30 Sedlčany B – Týnec nad Sázavou
16:00 Nová Ves pod Pleší – Štěchovice (UMT Spartak)
--:-- Petrovice – Chyšky

NE 10. 3.
14:00 Dobříš B - Bohutín

SO 16. března
--:-- Petrovice – Milevsko B
14:30 Dobříš B - Čimelice
16:00 Nová Ves pod Pleší – Spartak Příbram B (UMT Spartak)

NE 17. března
13:00 Vlašim B – Sedlčany B