Měli jsme to dohrát! Gól v poslední minutě vždy bolí, litoval Csaplár

Praha/Příbram – Nejen s cílem prodloužit vítěznou sérii, ale také oplatit soupeři podzimní porážku, vstupovali fotbalisté 1. FK Příbram do strahovského utkání proti Olympii Praha. K naplnění svých plánů byli hodně blízko. Nakonec však v úplném závěru ztratili vedení 2:1 a odvezli si pouze bod, což bylo pro trenéra Josefa Csaplára velké zklamání.

15.4.2018

Utkání FNL Olympia Praha - 1. FK Příbram 2:2.Foto: 1. FK Příbram

Příbramští hráči a trenéři očekávali, i vzhledem k podzimnímu střetnutí, velmi náročné utkání, s velmi kvalitním soupeřem. I přesto, že mají v současnosti vynikající formu a mohlo by se zdát, že vše jde takřka samo, přistoupili k zápasu zodpovědně a nehodlali nic podcenit, ba naopak. „V naší situaci, kdy stoupáte nahoru a o něco hrajete, je každý soupeř těžký a nepříjemný. V podstatě však říkám hráčům, že největším naším soupeřem jsme my sami,“ řekl Josef Csaplár.

Jeho předzápasové plány však byly naprosto jasné. „Říkal jsem to už několikrát, chceme vyhrát všude. Do konce soutěže nám zbývá nyní více venkovních, než domácích zápasů, takže musíme hrát vždy na vítězství,“ řekl jednoznačně příbramský kouč.

Začátek zápasu nezastihl favorita v ideálním rozpoložení. Hráči dělali chyby, po kterých se domácí dostávali do nebezpečných situací. Nakonec však Olympia udeřila ze standardní situace, když se ve 21. minutě, po rohovém kopu, prosadil Hejný. Příbramská odpověď přišla o deset minut později. Kombinační akci Fantiše s Matouškem zakončil úspěšně Hlúpik a vzhledem k tomu, že nic dalšího se v prvním poločase nestalo, vytěžil pro svůj tým maximum. „Nelze přehlédnout, že jsme v prvním poločase nehráli dobře. Olympia měla šance a my v několika případech velké štěstí,“ přiznal Csaplár.

Jenže po změně stran to byla z příbramské strany úplně jiná písnička. Jenže po změně stran to byla z příbramské strany úplně jiná písnička. Hráči hýřili aktivitou a domácím dlouhou dobu k ničemu nepustili. Odměna na sebe nenechala dlouho čekat. Ayong s Grajciarem sice nejdříve své šance neproměnili, ale v 60. minutě potvrdil střeleckou formu z posledních zápasů Fantiš a otočil skóre.

Přestože příbramští fotbalisté měli i další možnosti, jak navýšit vedení a pojistit zisk tří bodů, nevyužili je a nakonec přišel trest. V nastaveném čase se prosadil domácí Broukal a zařídil konečnou remízu 2:2, která znamenala dělbu bodů. „Převládá zklamání. Gól v poslední minutě vždy bolí. Mrzí mě, že jsme okolo sedmdesáté minuty měli herní výpadek, kdy jsme přestali hrát aktivně. Mohli jsme však utkání dorazit, ale šance jsme nevyužili. Nic to nemění na tom, že jsme už zápas měli dohrát a zvítězit,“ litoval po závěrečném hvizdu sudího příbramský trenér Josef Csaplár.

FK Olympia – 1.FK Příbram 2:2 (1:1).

Branky: 21. Hejný, 90. Broukal – 31. Hlúpik, 60. Fantiš.

1. FK Příbram: Boháč – Zápotočný, Kodr, Tregler, Skácel – Hlúpik (67. Průcha), Grajciar, Květ, Matoušek – Fantiš (79. Antwi), Ayong (56. Slepička).

Autor: Karel Smetana

15.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Šičky, možnost zapracování. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: šičky, možnost zapracování, Šití a došívání péřových výrobků., Nástup možný ihned (dle dohody) na dobu určitou na 1 rok (možnost prodloužení). Mzda: 12 200,- Kč + prémie, Kontakt: Dušková Simona, tel.: 602 465 291 (7:00 - 15:30 hod.), e-mail: obchod@vltavskeperi.cz, i osobně (provozovna Solenice), Místo výkonu práce: Vltavské peří, spol. s r.o. provozovna SOLENICE, Solenice č.p. 50, 262 63 Kamýk nad Vltavou. Pracoviště: Vltavské peří, spol. s r.o. provozovna solenice, 262 63 Kamýk nad Vltavou. Informace: Simona Dušková, +420 602 465 291. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 18 000 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidiči vysokozdvižných vozíků. Požadované vzdělání: nižší střední. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: řidiči vysokozdvižných vozíků, Požadujeme ŘP na VZV, flexibilitu, spolehlivost, důslednost., Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek, stravenky, masáže, bezú. půjčku, Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok (možnost prodloužení). Mzda: 18 000,- Kč, Kontakt: Dohnal, tel.: 777 791 345 (6:30 - 15:00 hod.), e-mail: mzdy@cvp-galvanika.cz, i osobně, Místo výkonu práce: CVP GALVANIKA s.r.o., K Podlesí č.p. 550, Příbram VI-Březové Hory. Pracoviště: Cvp galvanika s.r.o., K Podlesí, č.p. 550, 261 01 Příbram 1. Informace: Dohnal, +420 777 791 345. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 700 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Dělníci ve zdravotnickém zařízení - uklízeči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12700 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pozice: dělníci ve zdravotnickém zařízení - uklízeči, Požadujeme výpis z rejstříku trestu. , Zaměstnanecké výhody: ano, Nástup možný ihned na dobu určitou. Mzda: 12 700,- Kč, Kontakt: Korbelová Kateřina, tel.: 318 541 513 (8:00 - 14:30 hod.), e-mail: personalni@naplesi.cz, i osobně, Místo výkonu práce: Nemocnice na Pleši s.r.o., Nová Ves pod Pleší č.p. 110, 262 04 Nová Ves pod Pleší. Pracoviště: Nemocnice na pleši s.r.o., 262 04 Nová Ves pod Pleší. Informace: Kateřina Korbelová, +420 318 541 513. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 4 300 Kč Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatelé školního klubu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 4300 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: vychovatelé školního klubu, Škola pedagogického zaměření., Nástup: od 1.10.2018 do 30.6.2019. Mzda: 4 300,- Kč, Kontakt: Bacíková Jana PaedDr., e-mail: zsjjryby@zsrozmital.cz, Místo výkonu práce: Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem, Komenského č.p. 543, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem. Pracoviště: Základní škola jakuba jana ryby rožmitál pod třemšínem, Komenského, č.p. 543, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem. Informace: Jana Bacíková, +420 318 665 173.

Krásnou přestřelku ovládl Bohutín

Daleké Dušníky si v derby s chutí zastřílely

-

V Tochovicích byl velký smutek

Příbramsko - Fotbalisté Tochovic sahali o uplynulém víkendu po prvních třech bodech. Prokletí ale nakonec nezlomili, když v závěru duelu s Vestcem dvakrát inkasovali a prohráli 1:2. Lépe si vedlo Podlesí, které v Doksech nezaváhalo. Potěšil i bod Petrovic proti silnému Jílovišti.