Stejně jako v minulých zápasech zářil nejvíce David Königsmark, v současnosti nejlepší střelec Milína, který k celkovému vítězství pomohl třemi góly. „Ano, je to náš nejlepší střelec, ale těží z práce celého týmu. Co se týče Davida, tak v některých zápasech od něj očekáváme ještě víc,“ řekl na hráčovu adresu předseda klubu Miroslav Obdržal.


Milín rozhodl duel v domácím prostředí již v jeho první polovině, kdy nastřílel celkem pět branek. Vše odstartoval právě Königsmark, který skóroval už v 11. minutě. Za tři minuty na něj navázal Obdržal a do přestávky přidali další branky Ťapaj, Gabriel a podruhé z penalty Königsmark. Skóre při odchodu do kabin tak vyznívalo jasně pro domácí fotbalisty – 5:0. 


„Měli jsme skvělý vstup do utkání a rychle jsme si vybudovali tříbrankové vedení, které jsme do poločasu ještě navýšili,“ konstatoval Obdržal. 


Ve druhé poločase se zápas spíše dohrával a na obou stranách padlo ještě po jedné brance. Hattrick završil Königsmark, který tak zvýšil už na 6:0 pro domácí. Za hosty dokázal poté snížit Neliba a dal tak výsledku konečnou podobu. „Po změně stran bylo prakticky rozhodnuto a zápas se pouze dohrával. Určitě nám pomohlo také to, že Podlesí nemohlo využít hráče z A-týmu, ale podali jsme především dobrý výkon a byli jsme efektivní,“ dodal Miroslav Obdržal.


Přestože teď momentálně hráči Milína válcují soupeře, o postupu do I.B třídy zatím v klubu pořád nechtějí mluvit. „Jsme samozřejmě rádi, že se nám v posledních zápasech takhle daří. Zvládli jsme duel se Spartakem, proti Rosovicím nám tam spadlo téměř všechno, do čeho jsme kopli a teď proti Podlesí také. O postupu však mluvit nechceme, přestože bychom postoupili rádi. Víme, že zajíci se počítají, až po honu a nás čeká do konce sezony ještě mnoho těžkých zápasů. Jdeme zápas od zápasu a rozhodovat se bude až na jaře,“ uzavřel Miroslav Obdržal.


Milín – Podlesí 6:1 (1:0) Branky: 11., 36., 59. Königsmark, 14. Obdržal, 26. Ťapaj, 41. Gabriel – 72. Neliba