Největší opory dostali volno, přesto se na hřišti v dresu Příbrami objevili někteří hráči A-týmu jako Vokřínek, Matoušek, Nsunzu či Kwinga, kteří se postavili s mladíky z B-týmu a dorostenci včetně teprve 15letého Adama Čadka. V tomto složení přitom kádr absolvoval pouze jediný trénink.

„Snažili jsme se přenést na kluky, co děláme v áčku, tak aby trošku věděli v béčku i dorostenci. Jsou to houby, které toho hodně pobraly, velká spousta. Jejich výkon byl odměněn,“ řekl k netradiční sestavě asistent trenéra Roman Bednář.

Tomáš Wágner vedl Příbram opět jako kapitán
Několikanásobné štěstí, Wágner se trefil po zranění. Gól jsem si zasloužil, říká

Narychlo sestavený tým dostal po jednom tréninku naordinovanou taktiku, která byla úspěšná i v zápasech druhé nejvyšší soutěže a proti rezervě Bohemians rozhodně obstál. Po obdržené brance rychle vyrovnal Nsunzu dalekonosnou střelou z dvaceti metrů. Po další akci si zambijský záložník vybojoval penaltu, kterou sám proměnil a otočil skóre na 2:1. Pražané ale hodně rychle srovnali a už ve třicáté minutě byly k vidění čtyři branky. Ve zbytku utkání už však nikoliv.

„Kluci splňovali, snažili se dělat, co jsme s řekli. Měli jsme jeden trénink. Myslím, že to bylo pozitivní z obou stran. I Bohemka přidala kus dílu, tak velice super přípravné utkání pro všechny,“ mínil Bednář a nastínil, že někteří hráči si řekli o místo minimálně do zimní přípravy. „Už jsme o tom přemýšleli. Chceme s nimi hodně mluvit. Jsou tam velice dobří kluci. Určitě mají nedostatky, ale pozitivní věci mě docela oslnily. Musí pracovat, a když budou pracovat, tak určitě šanci mají,“ uzavřel příbramský kouč.

Bohemians B – Příbram 2:2 (2:2)

Branky Příbrami: Nsunzu 2.

Sestava Příbrami: Bleha (60. Melzoch) - Vokřínek, Hossan (46. Makarchuk), Matoušek, Šurýn (60. Likeng) - Čadek (46. Vulin), Krameš (46. Luah), Nsunzu, Roušar (60. Koffi), Bílý (60. Čajko) - Votava (60. Nkwinga, 75. Krameš).