ČESKÁ LIGA DOROSTU
5. kolo:
Ml. Boleslav B – Teplice B 6:1 (starší) 1:1 (mladší), Bohemians 1905 B – Slavia Praha B 0:1, odloženo, Plzeň B – Motorlet 2:0, 2:2, Meteor Praha – Sparta Praha B 2:0, 1:1, Jablonec – Hr. Králové B 0:3, 4:0, Liberec – Most B 5:1, 4:2 Pardubice – Sez. Ústí 4:0, 3:1, Č. Budějovice B – Dukla Praha 0:2, 1:1.

Starší
1. Liberec 5 5 0 0 16:6 15
2. Plzeň B 5 3 1 1 9:6 10
3. Jablonec 5 3 1 1 10:8 10
4. Teplice B 5 3 1 1 10:9 10
5. Pardubice 4 3 0 1 11:2 9
6. Hr. Králové B 5 2 2 1 7:6 8
7. Ml. Boleslav B 5 2 1 2 13:7 7
8. Motorlet 5 2 1 2 5:7 7
9. Dukla Praha 5 2 0 3 6:8 6
10. Sparta Praha B 5 2 0 3 7:10 6
11. Slavia Praha B 3 1 2 0 2:1 5
12. Most B 5 1 2 2 7:11 5
13. Meteor Praha 5 1 1 3 3:4 4
14. Bohemians 5 1 0 4 7:9 3
15. Sezimovo Ústí 5 1 0 4 5:13 3
16. Č. Budějovice B 4 0 0 4 1:12 0

Mladší
1. Jablonec 5 4 0 1 18:6 12
2. Liberec 5 3 2 0 15:6 11
3. Dukla Praha 5 3 2 0 4:1 11
4. Motorlet 4 3 1 0 9:5 10
5. Bohemians 05 B 4 3 0 1 10:5 9
6. Ml. Boleslav B 5 2 2 1 9:4 8
7. Meteor Praha 5 2 2 1 5:4 8
8. Sparta Praha B 5 2 1 2 8:5 7
9. Plzeň B 5 2 1 2 8:12 7
10. Pardubice 4 1 1 2 5:5 4
11. Teplice B 4 1 1 2 7:8 4
12. Sezimovo Ústí 5 0 2 3 6:15 2
13. Č. Budějovice B 4 0 2 2 4:13 2
14. Most B 5 0 1 4 8:14 1
15. Slavia Praha B 0 0 0 0 0:0 0
16. Hr. Králové B 5 0 0 5 2:15 0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
5. kolo:
Domažlice – Písek 2:2 (starší), 1:1 (mladší), Benešov – Český Krumlov 1:3, 3:0, SKP Č. Budějovice – Motorlet B 4:0, 2:0, Prachatice – Strakonice 1:0, 0:4, 1.FK Příbram B – Rokycany 2:2, 2:1, Klatovy – Vejprnice 0:3, 0:5, Hořovicko – Vlašim 3:2, 0:3.

Starší
1. Strakonice 4 3 0 1 12:6 9
2. SKP Budějovice 4 3 0 1 9:4 9
3. Motorlet B 4 3 0 1 8:6 9
4. Prachatice 4 3 0 1 8:8 9
5. Písek 4 2 1 1 11:5 7
6. Vejprnice 4 2 1 1 9:7 7
7. Příbram B 4 1 3 0 7:3 6
8. Rokycany 4 1 2 1 10:7 5
9. Český Krumlov 4 1 1 2 5:6 4
10. Hořovicko 4 1 1 2 4:11 4
11. Klatovy 4 1 0 3 7:11 3
12. Vlašim 4 1 0 3 5:9 3
13. Domažlice 4 0 2 2 4:9 2
14. Benešov 4 0 1 3 9:16 1

Mladší
1. Vejprnice 4 3 1 0 21:1 10
2. SKP Budějovice 4 3 1 0 8:1 10
3. Vlašim 4 3 0 1 9:2 9
4. Klatovy 4 3 0 1 9:8 9
5. Motorlet B 4 2 1 1 9:4 7
6. Příbram B 4 2 1 1 7:4 7
7. Domažlice 4 2 1 1 5:8 7
8. Strakonice 4 2 0 2 9:5 6
9. Rokycany 4 1 2 1 6:4 5
10. Písek 4 1 1 2 4:4 4
11. Benešov 4 1 1 2 5:14 4
12. Český Krumlov 4 0 1 3 3:10 1
13. Hořovicko 4 0 0 4 2:15 0
14. Prachatice 4 0 0 4 1:18 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
5. kolo:
Pardubice – Slavia Praha 0:3 (starší), 1:4 (mladší), Plzeň – Liberec 1:1, 2:0, Most – Č. Budějovice 0:2, 2:2, Sparta Praha – 1.FK Příbram 4:1, 4:0, Jablonec – Hr. Králové 1:1, 0:7, Teplice – Chrudim 3:3, 2:0, Sokolov – Ml. Boleslav 1:4, 3:1, Motorlet – Bohemians 1905 1:0, 0:1.

Starší
1. Slavia Praha 5 5 0 0 26:0 15
2. Sparta Praha 5 4 0 1 23:8 12
3. Hr. Králové 5 3 2 0 12:6 11
4. Liberec 5 3 1 1 9:5 10
5. Teplice 5 3 1 1 11:8 10
6. Plzeň 5 2 3 0 14:9 9
7. Č. Budějovice 5 3 0 2 9:8 9
8. Jablonec 5 2 2 1 6:5 8
9. Motorlet 5 2 1 2 5:11 7
10. Ml. Boleslav 5 2 0 3 9:12 6
11. Bohemians 1905 5 2 0 3 6:11 6
12. Most 5 1 1 3 6:12 4
13. Příbram 5 1 0 4 12:17 3
14. Chrudim 5 0 3 2 8:13 3
15. Pardubice 5 0 0 5 1:14 0
16. Sokolov 5 0 0 5 3:21 0

Mladší
1. Bohemians 1905 5 4 1 0 16:0 13
2. Slavia Praha 5 4 0 1 20:5 12
3. Hr. Králové 5 3 1 1 23:5 10
4. Teplice 5 3 1 1 12:3 10
5. Ml. Boleslav 5 3 1 1 9:6 10
6. AFK Chrudim 5 3 0 2 15:8 9
7. Č. Budějovice 5 2 3 0 10:8 9
8. Příbram 5 3 0 2 10:10 9
9. Sparta Praha 5 2 2 1 12:9 8
10. Plzeň 5 2 0 3 7:10 6
11. Sokolov 5 2 0 3 6:16 6
12. Liberec 5 1 1 3 6:13 4
13. Most 5 1 1 3 7:17 4
14. Motorlet 5 0 1 4 5:14 1
15. Pardubice 5 0 1 4 5:19 1
16. Jablonec 5 0 1 4 2:22 1

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
5. kolo:
Dukla Praha – Č. Budějovice B 0:0 (starší), 0:0 (mladší), Tábor - Sušice 5:2, 6:0, Vejprnice – Podolí 2:5, 1:1, 1.FK Příbram B – Doubravka 1:1, 1:0, Hořovicko – Tachov 3:3, 3:0, Písek – Plzeň B 1:0, 2:2, Prachatice – Beroun se hraje9. září.

Starší
1. Doubravka 4 3 1 0 14:2 10
2. Příbram B 4 3 1 0 13:5 10
3. Dukla Praha 4 2 2 0 4:2 8
4. Č. Budějovice B 4 2 1 1 8:4 7
5. Sušice 4 2 1 1 9:8 7
6. Písek 4 2 1 1 6:7 7
7. Plzeň B 4 2 0 2 5:3 6
8. Tábor 4 1 2 1 7:5 5
9. Beroun 3 1 1 1 2:2 4
10. Podolí 4 1 0 3 6:11 3
11. Prachatice 3 1 0 2 5:12 3
12. Hořovicko 4 0 2 2 6:9 2
13. Tachov 4 0 2 2 11:15 2
14. Vejprnice 4 0 0 4 5:16 0

Mladší
1. Tábor 4 4 0 0 19:1 12
2. Písek 4 3 1 0 11:5 10
3. Prachatice 3 3 0 0 23:3 9
4. Podolí 4 2 2 0 8:3 8
5. Příbram B 4 2 1 1 8:4 7
6. Č. Budějov 4 1 2 1 9:6 5
7. Dukla Prah 4 1 2 1 6:3 5
8. Plzeň B 4 1 2 1 10:8 5
9. Beroun 3 1 1 1 6:5 4
10. Hořovicko 4 1 0 3 8:14 3
11. Sušice 4 1 0 3 5:16 3
12. Vejprnice 4 0 2 2 4:10 2
13. Doubravka 4 0 1 3 2:11 1
14. Tachov 4 0 0 4 1:31 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
5. kolo:
Čelákovice – Rakovník 1:0 (starší), 4:4 (mladší), Sedlčany – Novo Kladno 1:2, 2:2, Kladno B – AFK Kolín 12:0, 6:0, Neratovice – Kročehlavy 3:1, 1:1, Sp. Příbram – Kutná Hora 6:0, 5:0, Nymburk – Kralupy 3:2, 2:0, Brandýs/Boleslav – Poděbrady 1:1, 1:2, Pš. Mělník – Slaný odloženo. Dohrávka: Nymburk – Pšovka Mělník 3:2, 1:0.

Starší
1. Kladno B 5 4 1 0 32:3 13
2. Sp. Příbram 5 4 1 0 18:6 13
3. Neratovice 4 4 0 0 12:5 12
4. Kročehlavy 5 3 1 1 10:4 10
5. Čelákovice 5 3 0 2 10:4 9
6. Nymburk 5 2 2 1 9:10 8
7. SK Rakovník 5 2 1 2 11:6 7
8. Brandýs/Boles. 5 1 4 0 11:8 7
9. Novo Kladno 5 2 1 2 11:18 7
10. Sedlčany 5 2 0 3 10:16 6
11. Slaný 4 1 1 2 11:11 4
12. AFK Kolín 5 1 1 3 5:23 4
13. Poděbrady 5 0 3 2 6:9 3
14. Pš. Mělník 4 0 2 2 7:11 2
15. Kutná Hora 4 0 0 4 4:17 0
16. Kralupy 5 0 0 5 4:20 0

Mladší
1. Kladno B 5 5 0 0 19:3 15
2. SK Rakovník 5 4 1 0 26:8 13
3. B. Poděbrady 5 4 0 1 10:8 12
4. Neratovice 4 3 1 0 19:2 10
5. Sp. Příbram 5 3 0 2 17:8 9
6. Brandýs/Boles. 5 3 0 2 12:11 9
7. Sedlčany 5 2 2 1 16:10 8
8. Čelákovice 5 2 2 1 12:7 8
9. Kročehlavy 5 2 2 1 8:5 8
10. Nymburk 5 2 0 3 8:8 6
11. Novo Kladno 5 1 1 3 8:13 4
12. Slaný 4 1 1 2 9:16 4
13. Kutná Hora 4 1 0 3 3:13 3
14. Pš. Mělník 4 0 0 4 1:13 0
15. Kralupy 5 0 0 5 1:22 0
16. AFK Kolín 5 0 0 5 2:24 0

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina D
3. kolo:
Mirošovice – Podlesí 0:1, Jankov – Milín 3:0, Týnec n. S. – Nový Knín 5:1, Lety – Jílové 0:8, Sedl./Prčice – Petrovice 2:1, Votice – Dobříš 0:1, Benešov B – Teplýšovice 3:0.

1. Dobříš 3 3 0 0 11:0 9
2. Benešov B 3 2 1 0 6:2 7
3. Jílové 3 2 0 1 12:3 6
4. Jankov 3 2 0 1 10:5 6
5. Mirošovice 3 2 0 1 7:3 6
6. Týnec n. S 3 2 0 1 6:5 6
7. Sedlec/Prčice 3 2 0 1 5:6 6
8. Podlesí 3 1 1 1 2:4 4
9. Petrovice 3 1 0 2 8:4 3

10. Votice 3 1 0 2 6:6 3
11. Milín 3 1 0 2 4:6 3
12. Nový Knín 3 1 0 2 7:13 3

13. Teplýšovice 3 0 0 3 4:11 0
14. Lety 3 0 0 3 1:21 0

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
5. kolo:
Vašim – Tn. Rakovník 3:2 (starší), 2:1 (mladší), Králův Dvůr – Pš. Mělník 5:2, 1:4, Velký Borek – AFK Kolín 2:2, 0:6, Kutná Hora – Sp. Příbram 2:0, 1:0, Kosmonosy – SK Kladno B 1:5, 0:1, Lysá n. L. – Sedlčany 1:3, 0:5, Mn. Hradiště – Benešov 0:4, 0:12, Brandýs/Boleslav – Čelákovice 2:1, 1:3.

Dohrávky 1. kola: Pš. Mělník – Tn. Rakovník 3:0, 1:0, AFK Kolín – Sp. Příbram 1:3, 4:1, Vlašim – SK Kladno B 0:2, 4:1, Velký Borek – Sedlčany 3:2, 0:10, Kutná Hora – Čelákovice 5:1, 1:4, Kosmonosy – Brandýs/Boleslav 1:2, 3:0, Lysá n. L. – Mn. Hradiště 4:0, 2:1, Králův Dvůr – Benešov odloženo.

Starší
1. SK Kladno 4 4 0 0 17:1 12
2. Benešov 3 3 0 0 10:1 9
3. Sedlčany 4 3 0 1 13:5 9
4. Brandýs/Boles. 3 3 0 0 7:3 9
5. Velký Borek 4 2 2 0 10:6 8
6. Sp. Příbram 4 2 1 1 20:4 7
7. Kutná Hora 4 2 0 2 7:10 6
8. AFK Kolín 3 1 1 1 4:5 4
9. Lysá n. L. 3 1 0 2 5:6 3
10. Vlašim 3 1 0 2 3:5 3
11. Pš. Mělník 3 1 0 2 6:9 3
12. Čelákovice 3 1 0 2 4:7 3
13. Králův Dvůr 3 1 0 2 5:21 3
14. Tn. Rakovník 3 0 0 3 3:9 0
15. Mn. Hradiště 3 0 0 3 0:10 0
16. Kosmonosy 4 0 0 4 4:16 0

Mladší
1. Sedlčany 4 3 1 0 22:4 10

2. Benešov 3 3 0 0 27:2 9
3. Pš. Mělník 3 3 0 0 15:1 9
4. Čelákovice 3 3 0 0 14:2 9
5. Vlašim 3 3 0 0 9:2 9
6. AFK Kolín 3 2 0 1 10:4 6
7. SK Kladno 4 2 0 2 7:8 6
8. Králův Dvůr 3 2 0 1 5:6 6
9. Kosmonosy 4 1 1 2 6:8 4
10. Sp. Příbram 4 1 0 3 6:6 3
11. Tn. Rakovník 3 1 0 2 3:3 3
12. Kutná Hora 4 1 0 3 5:12 3
13. Lysá n. L. 3 1 0 2 3:16 3
14. Brandýs/Boles. 3 0 0 3 1:8 0
15. Mn. Hradiště 3 0 0 3 1:21 0
16. Velký Borek 4 0 0 4 0:31 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
3. kolo:
Kročehlavy – N. Strašecí 1:2 (starší), 3:2 (mladší), Sp. Kladno – Dobříš 7:0, 2:3, Mníšek p. B. – Odolena Voda 0:0, 0:2, Kročehlavy – SK Rakovník B 1:0, 5:0, Slaný – Milín 8:2, 14:0, Sp. Kladno – Beroun 6:3, 2:0, Mníšek p. B. – Kralupy 2:1, 1:0, Brandýsek – Odolena Voda 1:4, 0:11.

Starší
1. Sp. Kladno 3 3 0 0 17:4 9
2. Kročehlavy 3 2 0 1 12:5 6
3. Mníšek p. B. 3 1 2 0 3:2 5
4. Odolena Voda 2 1 1 0 4:1 4
5. SK Rakovník B 3 1 1 1 4:3 4
6. Slaný 1 1 0 0 8:2 3
7. Nové Strašecí 1 1 0 0 2:1 3
8. Dobříš 2 0 1 1 1:8 1
9. Milín 3 0 1 2 6:19 1

10. Beroun 1 0 0 1 3:6 0
11. Kralupy 2 0 0 2 2:6 0
12. Brandýsek 2 0 0 2 2:7 0

Mladší
1. Kročehlavy 3 3 0 0 18:4 9
2. Odolena Voda 2 2 0 0 13:0 6
3. Dobříš 2 2 0 0 10:3 6
4. SK Rakovník B 3 2 0 1 13:8 6
5. Sp. Kladno 3 1 1 1 6:5 4
6. Slaný 1 1 0 0 14:0 3
7. Mníšek p B. 3 1 0 2 2:9 3
8. Kralupy 2 0 1 1 2:3 1
9. Nové Strašecí 1 0 0 1 2:3 0
10. Beroun 1 0 0 1 0:2 0
11. Brandýsek 2 0 0 2 3:16 0
12. Milín 3 0 0 3 2:32 0