V dorostenecké lize si stále udržuje neporazitelnost SK Kladno i když remíza s Libercem byla spíše ztrátou, což vedlo k sestupu na čtvrtou pozici. V divizi A si naopak dobře vede dorost Příbrami B, který vyhrál i ve svém třetím vystoupení a drží čelo tabulky. V krajském přeboru dorostu byly zase při chuti Kosmonosy, které nastřílely v Kročehlavech šest branek a vládnou tak devítibodovému kvartetu, jehož součástí jsou i Dobříš, Slaný a Sp. Příbram. Všechna družstva znovu totiž vyhrála.

ČESKÁ LIGA DOROSTU
4. kolo:
Slavia Praha B – Písek 1:3 (starší), 8:1 (mladší), Teplice B – Hr. Králové B 1:2, 0:0, Jablonec – Bohemians 1905 0:0, 3:2, Dukla Praha – Motorlet 3:1, 2:2, Ml. Boleslav B – Plzeň B 0:4, 3:2, Příbram – Meteor Praha 1:0, 6:1, Kladno – Liberec 1:1, 2:2, Most B – Sokolov 0:2, 1:2.
Starší
1. Plzeň B 4 3 0 1 17:6 9
2. Písek 4 3 0 1 11:6 9
3. Bohemians 1905 4 2 2 0 12:6 8
4. Kladno 4 2 2 0 9:4 8
5. Liberec 4 2 1 1 10:5 7
6. Dukla Praha 4 2 1 1 8:7 7
7. Slavia Praha B 3 2 0 1 8:4 6
8. Příbram 4 2 0 2 6:7 6
9. Ml. Boleslav B 4 2 0 2 8:12 6
10. Meteor Praha 4 1 2 1 6:5 5
11. Jablonec 4 1 1 2 3:3 4
12. Teplice B 3 1 0 2 5:7 3
13. Motorlet 4 1 0 3 5:10 3
Hr. Králové B 4 1 0 3 5:10 3
15. Sokolov 4 1 0 3 4:11 3
16. Most B 4 0 1 3 3:17 1
Mladší
1. Příbram 4 4 0 0 16:4 12
2. Liberec 4 3 1 0 11:3 10
Dukla Praha 4 3 1 0 11:3 10
4. Slavia Praha 3 3 0 0 17:4 9
5. Ml. Boleslav 4 2 2 0 8:6 8
6. Kladno 4 2 1 1 11:8 7
7. Plzeň B 4 2 0 2 7:7 6
8. Sokolov 4 2 0 2 6:7 6
9. Jablonec 4 2 0 2 6:12 6
10. Meteor Praha 4 1 0 3 6:14 3
11. Písek 4 1 0 3 6:16 3
12. Teplice 3 0 2 1 3:4 2
13. Bohemians 1905 4 0 2 2 5:8 2
14. Hr. Králové B 4 0 2 2 4:7 2
15. Motorlet 4 0 1 3 7:15 1
16. Most B 4 0 0 4 4:10 0

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU
Skupina A
4. kolo:
Vlašim – Roudné 2:2 (starší), 1:0 (mladší), Český Krumlov – Motorlet B 0:2, 1:3, Sez. Ústí – Strakonice 6:1, 1:1, Benešov – Příbram B 0:1, 1:0, Rokycany – SKP Č. Budějovice 2:1, 0:0, Vejprnice – Č. Budějovice B 2:2, 1:3, ZČE Plzeň – Prachatice 4:1, 6:0.
Starší
1. Příbram B 3 3 0 0 6:1 9
2. Motorlet B 3 2 1 0 8:4 7
3. Sez. Ústí 3 2 0 1 9:3 6
4. ZČE Plzeň 3 2 0 1 8:6 6
5. Č. Budějovice B 3 1 2 0 6:4 5
6. Roudné 3 1 2 0 3:2 5
7. Vejprnice 3 1 1 1 6:5 4
8. Rokycany 3 1 1 1 5:6 4
9. Vlašim 3 1 1 1 3:4 4
Český Krumlov 3 1 1 1 3:4 4
11. Benešov 3 1 0 2 4:5 3
12. Strakonice 3 0 1 2 2:9 1
13. SKP Budějovice 3 0 0 3 3:8 0
14. Prachatice 3 0 0 3 1:6 0
Mladší
1. Č. Budějovice B 3 3 0 0 10:2 9
2. Sez. Ústí 3 2 1 0 8:3 7
3. Strakonice 3 2 1 0 5:1 7
4. Benešov 3 2 0 1 6:5 6
5. Vlašim 3 2 0 1 4:3 6
6. Vejprnice 3 2 0 1 7:7 6
7. SKP Budějovice 3 1 1 1 7:6 4
8. Rokycany 3 1 1 1 2:6 4
9. Příbram B 3 1 0 2 7:3 3
10. ZČE Plzeň 3 1 0 2 9:8 3
11. Motorlet B 3 1 0 2 5:8 3
12. Roudné 3 1 0 2 1:4 3
13. Český Krumlov 3 0 0 3 1:8 0
14. Prachatice 3 0 0 3 0:8 0

Skupina B
4. kolo:
Meteor Praha B – Libuš 2:1, 2:1, FK Bohemians – Kladno B 1:1, 4:2, Brandýs/ Boleslav – Junior Praha 0:2, 1:2, Roudnice – Ústí n. L. 0:4, 1:1, Sparta Praha B – Nový Bor 11:0, 15:0, Bohemians 05 B – Litvínov 9:2, 3:0, Chomutov – Sokolov B 4:2, 2:3.
Starší
1. Bohemians 1905 3 3 0 0 19:5 9
2. Meteor Praha B 3 2 1 0 5:1 7
3. Sparta Praha B 3 2 0 1 16:1 6
4. Chomutov 3 2 0 1 14:4 6
5. Ústí n. L. 3 2 0 1 7:4 6
6. Litvínov 3 2 0 1 6:10 6
7. FK Bohemians 3 1 2 0 4:2 5
8. Kladno B 3 1 1 1 3:7 4
9. Roudnice 3 1 0 2 6:6 3
10. Junior Praha 3 1 0 2 2:7 3
11. Brandýs/Boles 3 0 2 1 1:3 2
12. Libuš 3 0 1 2 3:6 1
13. Sokolov B 3 0 1 2 4:9 1
14. Nový Bor 3 0 0 3 1:26 0
Mladší
1. Sparta Praha B 3 3 0 0 32:6 9
2. Sokolov B 3 3 0 0 9:2 9
3. FK Bohemians 3 2 1 0 9:4 7
4. Bohemians 1905 3 2 1 0 8:3 7
5. Junior Praha 3 2 1 0 5:3 7
6. Meteor Praha B 3 2 0 1 5:6 6
7. Litvínov 3 2 0 1 3:4 6
8. Kladno B 3 1 0 2 7:15 3
9. Nový Bor 3 1 0 2 5:21 3
10. Ústí n. L. 3 0 2 1 6:9 2
11. Roudnice 3 0 1 2 3:6 1
12. Chomutov 3 0 0 3 4:7 0
13. Brandýs/Boles 3 0 0 3 4:9 0
14. Libuš 3 0 0 3 2:7 0

Skupina C
4. kolo:
FK Kolín – Ol. Hr. Králové 0:4, 1:3, Rapid Liberec – Čáslav 3:1, 0:1, Jablonec B – Náchod 1:5, 2:2, Dvůr Králové – Nový Bydžov 0:1, 1:2, AFK Chrudim – H. Měcholupy 2:2, 2:1, Letohrad – Vikt. Žižkov 1:1, 1:6, Pardubice B – Liberec B 1:2, 2:0.
Starší
1. Liberec B 3 3 0 0 9:3 9
2. Letohrad 3 2 1 0 12:5 7
3. Náchod 3 2 1 0 10:3 7
4. Chrudim 3 2 1 0 8:3 7
5. Vikt. Žižkov 3 1 2 0 8:2 5
6. Ol. Hr. Králové 3 1 1 1 6:4 4
7. Rapid Liberec 3 1 1 1 5:5 4
8. Jablonec B 3 1 0 2 6:9 3
9. Čáslav 3 1 0 2 4:8 3
10. Pardubice 3 1 0 2 4:9 3
Nový Bydžov 3 1 0 2 4:9 3
12. FK Kolín 3 1 0 2 4:10 3
13. H. Měcholupy 3 0 1 2 5:9 1
14. Dvůr Králové 3 0 0 3 2:8 0
Mladší
1. Pardubice 3 3 0 0 12:2 9
2. Chrudim 3 3 0 0 10:2 9
3. Jablonec B 3 2 1 0 15:2 7
4. Náchod 3 2 1 0 14:4 7
5. Vikt. Žižkov 3 2 0 1 14:5 6
6. Ol. Hr. Králové 3 2 0 1 10:8 6
7. Nový Bydžov 3 2 0 1 5:4 6
8. Čáslav 3 2 0 1 2:6 6
9. Letohrad 3 1 0 2 8:9 3
10. Liberec B 3 1 0 2 4:10 3
11. Dvůr Králové 3 0 0 3 3:7 0
12. FK Kolín 3 0 0 3 3:13 0
13. H. Měcholupy 3 0 0 3 2:15 0
14. Rapid Liberec 3 0 0 3 0:15 0

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ
4. kolo:
Slavia Praha – Jablonec 2:1 (starší), 12:0 (mladší), Liberec – Hr. Králové 1:3, 3:2, Kladno – Most 1:3, 1:7, Č. Budějovice – Příbram 2:0, 3:2, Plzeň – Sparta Praha 1:1, 0:3, Motorlet – Dukla Praha 3:1, 2:0, Ml. Boleslav – Teplice 0:2, 5:2, Bohemians 1905 – Pardubice 1:0, 7:1.
Starší
1. Sparta Praha 4 3 1 0 10:1 10
2. Plzeň 4 3 1 0 10:5 10
3. Slavia Praha 3 3 0 0 10:2 9
4. Bohemians 05 4 3 0 1 9:7 9
5. Hr. Králové 4 2 1 1 10:6 7
6. Most 4 2 1 1 9:8 7
7. Motorlet 4 2 1 1 8:7 7
8. Teplice 3 2 0 1 10:1 6
9. Jablonec 3 1 1 1 6:3 4
10. Liberec 3 1 1 1 4:4 4
11. Příbram 4 1 0 3 6:7 3
12. Kladno 4 1 0 3 5:8 3
13. Č. Budějovice 4 1 0 3 6:10 3
14. Ml. Boleslav 4 1 0 3 3:10 3
15. Pardubice 4 0 1 3 1:16 1
16. Dukla Praha 4 0 0 4 6:18 0
Mladší
1. Sparta Praha 4 4 0 0 12:1 12
2. Ml. Boleslav 4 3 0 1 13:5 9
3. Motorlet 4 3 0 1 11:3 9
4. Č. Budějovice 4 3 0 1 10:7 9
5. Slavia Praha 3 2 1 0 28:1 7
6. Most 4 2 1 1 18:11 7
7. Liberec 3 2 1 0 13:7 7
8. Bohemians 05 4 2 0 2 15:8 6
9. Teplice 3 2 0 1 6:6 6
10. Plzeň 4 2 0 2 7:9 6
11. Pardubice 4 1 1 2 4:10 4
12. Hr. Králové 4 1 0 3 7:11 3
13. Dukla Praha 4 1 0 3 4:14 3
14. Příbram 4 0 0 4 2:13 0
15. Jablonec 3 0 0 3 1:17 0
16. Kladno 4 0 0 4 2:30 0

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ
Skupina A
4. kolo:
Sedlčany – Písek 0:3 (starší), 2:7 (mladší), Č. Budějovice B – Beroun 0:1, 6:0, Jindř. Hradec – Sušice 1:5, 5:1, Doubravka – Tábor 0:5, 1:3, Příbram B – Sparta Praha B 2:2, 1:6, Motorlet B – Domažlice 0:2, 6:1, Plzeň B – Prachatice 1:5, 2:4.
Starší
1. Tábor 3 3 0 0 16:2 9
2. Prachatice 3 3 0 0 18:5 9
3. Beroun 3 3 0 0 9:1 9
4. Sparta Praha B 3 2 1 0 13:5 7
5. Č. Budějovice B 3 2 0 1 10:2 6
6. Písek 3 2 0 1 8:5 6
7. Domažlice 3 1 0 2 3:4 3
8. Jindř. Hradec 3 1 0 2 7:10 3
9. Sušice 3 1 0 2 7:11 3
Plzeň B 3 1 0 2 7:11 3
11. Doubravka 3 1 0 2 4:10 3
12. Příbram B 3 0 1 2 4:12 1
13. Motorlet B 3 0 0 3 0:13 0
14. Sedlčany 3 0 0 3 2:17 0
Mladší
1. Č. Budějovice 3 3 0 0 19:6 9
2. Písek 3 3 0 0 14:3 9
3. Sparta Praha B 3 2 1 0 14:5 7
4. Tábor 3 2 1 0 6:3 7
5. Sedlčany 3 2 0 1 9:11 6
6. Motorlet B 3 1 1 1 8:4 4
7. Příbram B 3 1 1 1 7:11 4
8. Sušice 3 1 0 2 14:13 3
9. Jindř. Hradec 3 1 0 2 8:9 3
10. Prachatice 3 1 0 2 8:11 3
11. Plzeň B 3 1 0 2 7:10 3
12. Doubravka 3 1 0 2 4:13 3
13. Beroun 3 0 0 3 4:12 0
14. Domažlice 3 0 0 3 1:12 0

Skupina B
4. kolo:
Meteor Praha – Děčín 1:0, 2:4, Sokolov – Podolí 2:1, 6:0, Bohemians 1905 B – Most B 2:4, 1:1, Neratovice – SK Rakovník 0:3, 0:2, Ústí n. L. – Roudnice 4:3, 2:4, Kladno B – K. Vary 4:2, 5:1, Junior Praha – Teplice B 5:2, 1:13.
Starší
1. Sokolov 3 3 0 0 9:4 9
2. Ústí n. L. 2 2 0 0 8:4 6
3. Meteor Praha 3 2 0 1 6:3 6
4. Junior Praha 3 2 0 1 7:6 6
5. Kladno B 3 2 0 1 5:6 6
6. Děčín 3 1 1 1 3:3 4
7. Podolí 2 1 0 1 9:2 3
8. Roudnice 3 1 0 2 8:6 3
9. K. Vary 3 1 0 2 5:5 3
10. Rakovník 3 1 0 2 4:5 3
11. Bohemians 1905 B 3 1 0 2 6:8 3
12. Most B 3 1 0 2 6:9 3
13. Neratovice 3 1 0 2 3:11 3
14. Teplice B 3 0 1 2 4:11 1
Mladší
1. Roudnice 3 3 0 0 17:3 9
2. Sokolov 3 3 0 0 15:2 9
3. Teplice B 3 2 1 0 17:2 7
4. K. Vary 3 2 0 1 19:7 6
5. Kladno B 3 2 0 1 8:3 6
6. Meteor Praha 3 1 1 1 4:5 4
7. Ústí n.L. 2 1 0 1 7:5 3
8. Děčín 3 1 0 2 7:11 3
9. Rakovník 3 1 0 2 3:7 3
10. Neratovice 3 0 2 1 4:6 2
Most B 3 0 2 1 4:6 2
12. Podolí 2 0 1 1 3:9 1
13. Bohemians B 3 0 1 2 2:8 1
14. Junior Praha 3 0 0 3 1:37 0

Skupina C
4. kolo:
FK Kolín – Ol. Hr. Králové 7:0, 0:3, Liberec B – Úpa 4:10, 1:2, Svitavy – Pardubice B 2:3, 3:1, Náchod – Chrudim 2:3, 5:0, Nový Bydžov – Hr. Králové B 1:3, 3:5, Čáslav – Slavia Praha B 0:4, 0:1, Jablonec B – Vikt. Žižkov 1:2, 3:4.
Starší
1. Hr. Králové B 3 3 0 0 21:1 9
2. Slavia Praha B 3 3 0 0 13:2 9
3. Chrudim 3 3 0 0 8:2 9
4. FK Kolín 3 2 1 0 13:3 7
5. Náchod 3 2 0 1 12:3 6
6. Vikt. Žižkov 3 1 1 1 6:6 4
7. Pardubice 3 1 1 1 4:7 4
8. Nový Bydžov 3 1 0 2 7:5 3
9. Úpa 3 1 0 2 10:16 3
10. Ol. Hr. Králové 3 1 0 2 2:11 3
11. Liberec B 3 0 2 1 6:12 2
12. Svitavy 3 0 1 2 3:7 1
13. Čáslav 3 0 0 3 0:12 0
14. Jablonec B 3 0 0 3 3:21 0
Mladší
1. Náchod 3 3 0 0 18:5 9
2. Svitavy 3 3 0 0 13:2 9
3. Slavia Praha B 3 3 0 0 10:1 9
4. Vikt. Žižkov 3 2 1 0 10:5 7
5. Čáslav 3 2 0 1 9:4 6
6. Ol. Hr. Králové 3 1 1 1 5:6 4
7. Hr. Králové B 3 1 0 2 6:7 3
8. Úpa 3 1 0 2 6:9 3
9. Nový Bydžov 3 1 0 2 9:13 3
10. Jablonec B 3 1 0 2 6:10 3
11. Chrudim 3 1 0 2 11:16 3
12. Pardubice 3 1 0 2 5:11 3
13. Liberec B 3 0 0 3 2:8 0
14. FK Kolín 3 0 0 3 1:14 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
4. kolo:
SK Rakovník – Slaný 1:2 (starší), 7:3 (mladší), Novo Kladno – Hořovicko 1:1, 1:1, Nymburk – Čelákovice 1:1, 3:0, Mn. Hradiště – Sp. Příbram 0:1, 2:0, Kutná Hora – Neratovice 2:1, 2:5, Beroun – Kunice 5:2, 9:1, Dobříš – Sedlčany 4:0, 2:6, Kročehlavy – Kosmonosy 1:6, 0:4.
Starší
1. Kosmonosy 4 3 0 1 13:5 9
2. Dobříš 4 3 0 1 9:3 9
3. Slaný 4 3 0 1 8:5 9
4. Sp. Příbram 4 3 0 1 7:5 9
5. Nymburk 4 2 2 0 6:4 8
6. Hořovicko 4 2 1 1 9:5 7
7. Neratovice 4 2 0 2 11:4 6
8. Beroun 4 2 0 2 9:8 6
9. Sedlčany 4 2 0 2 8:8 6
10. Kutná Hora 4 2 0 2 9:11 6
11. Čelákovice 4 1 1 2 8:8 4
12. Kunice 4 1 1 2 6:9 4
13. Mn. Hradiště 4 1 1 2 4:7 4
14. Novo Kladno 3 0 1 2 2:7 1
15. Kročehlavy 4 0 1 3 3:19 1
16. SK Rakovník 3 0 0 3 4:8 0
Mladší
1. Beroun 4 3 1 0 19:3 10
2. Neratovice 4 3 1 0 14:5 10
3. SK Rakovník 3 3 0 0 17:6 9
4. Mn. Hradiště 4 3 0 1 12:6 9
5. Sedlčany 4 3 0 1 10:5 9
6. Kunice 4 3 0 1 8:11 9
7. Kosmonosy 4 2 0 2 9:6 6
8. Sp. Příbram 4 2 0 2 8:7 6
9. Čelákovice 4 1 1 2 5:8 4
10. Nymburk 4 1 1 2 5:10 4
11. Hořovicko 4 1 1 2 3:9 4
12. Novo Kladno 3 0 3 0 2:2 3
13. Kutná Hora 4 1 0 3 4:10 3
14. Slaný 4 1 0 3 6:14 3
15. Kročehlavy 4 0 0 4 3:10 0
16. Dobříš 4 0 0 4 4:17 0

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
2. kolo:
Tn Rakovník – Kralupy 6:2, Rudná – Unhošť 0:0, Libiš – Pš. Mělník 0:4, Byšice – Velvary 4:0, Králův Dvůr – Lety 2:6, FC Mělník – Velký Borek 1:0, N. Strašecí – Obříství 3:3.
1. Pš. Mělník 2 2 0 0 10:1 6
2. Rudná 2 1 1 0 6:2 4
3. Unhošť 2 1 1 0 2:0 4
4. Kralupy 2 1 0 1 10:6 3
5. Lety 1 1 0 0 6:2 3
6. FC Mělník 1 1 0 0 1:0 3
7. Tn Rakovník 2 1 0 1 8:8 3
8. Velký Borek 2 1 0 1 2:2 3
9. Byšice 2 1 0 1 5:6 3
10. Velvary 2 1 0 1 3:4 3
11. Nové Strašecí 2 0 1 1 4:5 1
12. Obříství 2 0 1 1 3:11 1
13. Libiš 2 0 0 2 0:6 0
14. Králův Dvůr 2 0 0 2 2:9 0

Skupina B
2. kolo:
Zeleneč – Krnsko 5:2, Brandýs/Boleslav B – Jirny 2:7, Sadská – B. Poděbrady 2:2, Lysá n. L. – Dol. Bousov 4:0, Semice – Březno 2:2, Luštěnice – Čejetice 2:2, Bakov n. Jiz. – Benátky n. J. 3:6.
1. Lysá n. L. 2 2 0 0 12:1 6
2. Jirny 2 2 0 0 13:5 6
3. Benátky n. J. 2 2 0 0 11:3 6
4. Čejetice 2 1 1 0 10:2 4
5. Brandýs/Bol. B 2 1 0 1 6:7 3
6. Zeleneč 2 1 0 1 5:6 3
7. Dol. Bousov 2 1 0 1 4:5 3
8. Luštěnice 2 0 2 0 5:5 2
Březno 2 0 2 0 5:5 2
10. Sadská 2 0 1 1 5:8 1
11. Semice 2 0 1 1 3:6 1
12. B. Poděbrady 2 0 1 1 3:10 1
13. Krnsko 2 0 0 2 2:10 0
14. Bakov n. J 2 0 0 2 3:14 0

Skupina C
2. kolo:
Červené Pečky – Český Brod 5:1, Úvaly – Říčany 1:1, Radim – FK Kolín B 4:1, AFK Pečky – Tuchoraz 6:0, Tupadly – Kouřim 5:1, Malešov – Velim 0:10, Polepy – U. Janovice 3:0.
1. Velim 2 2 0 0 15:3 6
2. Tupadly 2 2 0 0 13:1 6
3. AFK Pečky 2 2 0 0 9:0 6
4. Říčany 2 1 1 0 9:3 4
5. Úvaly 2 1 1 0 5:3 4
6. Červené Pečky 2 1 0 1 7:5 3
7. Polepy 2 1 0 1 6:5 3
8. Uhl. Janovice 2 1 0 1 5:4 3
9. Radim 2 1 0 1 6:9 3
10. Kouřim 2 0 1 1 2:6 1
11. Malešov 2 0 1 1 1:11 1
12. FK Kolín B 2 0 0 2 1:7 0
13. Český Brod 2 0 0 2 2:10 0
14. Tuchoraz 2 0 0 2 0:14 0

Skupina D
2. kolo:
Jankov – Měchenice 6:0, Votice – Hostomice 1:1, Nový Knín – Rožmitál 2:4, Jílové – Petrovice 5:1, Mirošovice – Teplýšovice 1:8, Benešov B – Podlesí 0:2, Sedlec/ Prčice – Týnec n. S. 1:0.
1. Podlesí 2 2 0 0 6:1 6
2. Rožmitál 2 2 0 0 6:3 6
3. Hostomice 2 1 1 0 5:3 4
4. Votice 2 1 1 0 4:2 4
5. Týnec n. S 2 1 0 1 6:1 3
6. Teplýšovice 2 1 0 1 11:7 3
7. Jankov 2 1 0 1 7:3 3
8. Jílové 2 1 0 1 6:3 3
9. Petrovice 2 1 0 1 7:5 3
10. Benešov B 2 1 0 1 6:5 3
11. Sedlec/Prčice 2 1 0 1 2:4 3
12. Nový Knín 2 0 0 2 4:8 0
13. Měchenice 2 0 0 2 0:12 0
14. Mirošovice 2 0 0 2 1:14 0

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
4. kolo:
Vlašim – Nymburk 0:7 (starší), 4:1 (mladší), Ml. Boleslav B – Hořovicko 2:0, 3:0, Brandýs/Boleslav – Říčany 4:0, 2:3, Velim – Benešov 1:3, 0:5, Lysá n. L. – Kutná Hora 12:0, 1:7, Sp. Příbram – Velký Borek 3:2, 3:2, Pš. Mělník – Kunice 1:5, 1:1, Čelákovice – Kosmonosy 2:0, 1:3.
Starší
1. Nymburk 2 2 0 0 16:1 6
2. Benešov 2 2 0 0 13:1 6
3. Ml. Boleslav B 2 2 0 0 5:0 6
4. Sp. Příbram 2 2 0 0 5:2 6
5. Kunice 2 1 1 0 8:4 4
6. Čelákovice 2 1 1 0 5:3 4
7. Brandýs/Boles. 2 1 0 1 7:4 3
8. Lysá n. L. 2 1 0 1 12:10 3
9. Hořovicko 2 1 0 1 6:5 3
10. Vlašim 2 1 0 1 4:10 3
11. Velký Borek 1 0 0 1 2:3 0
12. Pš. Mělník 1 0 0 1 1:5 0
13. Velim 2 0 0 2 4:9 0
14. Říčany 2 0 0 2 0:7 0
15. Kosmonosy 2 0 0 2 1:11 0
16. Kutná Hora 2 0 0 2 0:14 0
Mladší
1. Benešov 2 2 0 0 14:0 6
2. Kutná Hora 2 2 0 0 11:1 6
3. Ml. Boleslav B 2 2 0 0 9:1 6
4. Vlašim 2 2 0 0 7:1 6
5. Kosmonosy 2 2 0 0 8:3 6
6. Kunice 2 1 1 0 6:2 4
7. Velim 2 1 0 1 5:7 3
8. Sp. Příbram 2 1 0 1 3:6 3
9. Říčany 2 1 0 1 4:8 3
10. Pš. Mělník 1 0 1 0 1:1 1
11. Velký Borek 1 0 0 1 2:3 0
12. Brandýs/Boles. 2 0 0 2 2:6 0
13. Nymburk 2 0 0 2 3:9 0
14. Hořovicko 2 0 0 2 2:8 0
Čelákovice 2 0 0 2 2:8 0
16. Lysá n. L. 2 0 0 2 1:16 0

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
2. kolo:
SK Rakovník B – Drozdov 4:3, Kralupy – Hostivice 4:1, Kročehlavy – Beroun B 2:5, Zvoleněves – Králův Dvůr 2:2, Odolena Voda – Slaný 2:0, Dobříš – Libiš 3:1, Nové Strašecí – Tn. Rakovník 1:3.
1. Beroun B 2 2 0 0 11:6 6
2. SK Rakovník 2 2 0 0 9:4 6
3. Tn. Rakovník 2 2 0 0 6:3 6
4. Dobříš 1 1 0 0 3:1 3
5. Odolena Voda 1 1 0 0 2:0 3
6. Kralupy 2 1 0 1 5:6 3
7. Králův Dvůr 1 0 1 0 2:2 1
8. Zvoleněves 2 0 1 1 6:8 1
9. Drozdov 2 0 0 2 5:7 0
10. Libiš 1 0 0 1 1:3 0
Nové Strašecí 1 0 0 1 1:3 0
12. Slaný 1 0 0 1 0:2 0
13. Kročehlavy 1 0 0 1 2:5 0
14. Hostivice 1 0 0 1 1:4 0

Skupina B
2. kolo:
Brandýs/Boleslav B – Kounice 2:0, Sadská – FC Mělník 5:1, Milovice – AFK Pečky 7:1, Poděbrady – Mn. Hradiště 1:3, Jestřabí Lhota – Nymburk B 10:0. Utkání Benátky n. J. – Český Brod a Semice – Mšeno byla odloženo.
1. Jestřabí L 2 2 0 0 12:1 6
2. Mšeno 1 1 0 0 6:1 3
3. Sadská 1 1 0 0 5:1 3
4. Brandýs/Bol. 1 1 0 0 2:0 3
5. Milovice 2 1 0 1 8:7 3
6. Mn. Hradiště 2 1 0 1 4:3 3
7. Poděbrady 1 0 0 1 1:3 0
8. Kounice 1 0 0 1 0:2 0
9. FC Mělník 1 0 0 1 1:5 0
10. AFK Pečky 1 0 0 1 1:7 0
11. Nymburk B 1 0 0 1 0:10 0
Semice, Český Brod a Benátky n. J. zatím do bojů nezasáhly.

Skupina C
2. kolo:
Uhl. Janovice – Votice 2:3, Sedlčany B – Sedlec /Prčice 1:2, Sp. Kladno – FK Kolín B 0:2, Kouřim – Jesenice 4:1, Čerčany – Kostelec n. Č. l. 1:5, Čáslav B – Sázava 5:0, Benešov B – Týnec n. S. 2:4.
1. FK Kolín B 2 2 0 0 5:1 6
2. Sp. Kladno 2 1 0 1 9:3 3
3. Čáslav B 1 1 0 0 5:0 3
4. Kostelec n. Č. l. 1 1 0 0 5:1 3
5. Týnec n. S. 1 1 0 0 4:2 3
6. Kouřim 2 1 0 1 5:4 3
7. Votice 1 1 0 0 3:2 3
8. Sázava 2 1 0 1 4:7 3
9. Sedlec/Prčice 2 1 0 1 3:10 3
10. Uhl. Janovice 1 0 0 1 2:3 0
11. Sedlčany B 1 0 0 1 1:2 0
12. Jesenice 1 0 0 1 1:4 0
13. Benešov B 2 0 0 2 4:8 0
14. Čerčany 1 0 0 1 1:5 0