Sedlčany, které obhajovaly finálovou účast, začaly svou cestu turnaje proti Spartaku Příbram. Utkání, i přes velké možnosti na obou stranách branku nenabídlo a tak se šlo do penalt, ve kterých neproměnili domácí Hušek s Klemšem, zatímco sedlčanští byli stoprocentní, čímž rozhodli o svém postupu do boje o titul, ve kterém se postavili proti Táborsku, které přešlo přes Rakovník (2:1).

Ještě před vypuknutím finálové bitvy si to v boji o třetí místo rozdali poražení semifinalisté. Větší touhu po úspěchu ukázal příbramský Spartak, který od začátku dominoval a nakonec získal cenný skalp divizního účastníka, kterého deklasoval jasně 7:1. „V obou utkáních jsme předvedli solidní výkony. V naší hře byla vidět řada kvalitních pasáží, což dokazuje, že jdeme správným směrem,“ pochvaloval si trenér Spartaku Příbram Ladislav Štětina.

Po sedmigólovém předkrmu v podání domácího mužstva už přišel na řadu hlavní chod, a sice finálový souboj Sedlčan a Táborska B. Rozehrály ho lépe Sedlčany, které poslal do vedení Haas. V závěru prvního poločasu mohl navýšit vedení Kvěch, ale tutovku neproměnil a soupeř z protiútoku vyrovnal na 1:1. Jelikož po přestávce už žádná branka nepadla, musela o vítězi rozhodnout penaltová loterie.

Sedlčanští fotbalisté v ní uspěli i podruhé, tentokrát 4:1. Stali se tak vítězi jubilejního desátého ročníku turnaje. „Máme radost, protože se nám konečně podařilo turnaj vyhrát. Měli jsme možnost poměřit síly s kvalitními soupeři, což je vzhledem k přípravě na jaro nejdůležitější,“ konstatoval trenér vítězného týmu Ladislav Šach.

Pohár pro vítěze předal vítěznému týmu hlavní pořadatel Vladimír Králíček, který byl s průběhem turnaje po organizační stránce spokojen. „V týdnu před turnajem nás trápilo sněžení a měli jsme obavu, jestli zvládneme všechno stoprocentně připravit. Nakonec se to podařilo, hrací plocha byla kvalitní, za což patří velké díky všem, kteří se na tom podíleli. Vyšlo i počasí, přišli diváci, takže dojmy jsou pozitivní,“ řekl Vladimír Králíček.