Hodně slabým článkem byl rozhodčí utkání, který faul dva metry uvnitř vápna se „odvážil“ vytáhnout ven z vápna. Z penalty měl totiž strach. Konečný penaltový rozstřel pak zvládly lépe Luhy. Překvapením byla i domácí porážka Rosovic od Pičína, a tak došlo k změně i na druhém místě. Tam se vyhouply Trhové Dušníky.

OKRESNÍ PŘEBOR

Rosovice – Pičín 2:3 (1:2) 45. Rampa, 90. Vondra – 8. a 64. Blahovec, 14. Bohuněk, Trhové Dušníky – Dublovice 2:1 (0:1) 64. Soukup, 67. Šmejkal – 6. Ballon, Březnice – Nová Ves p. Pl. 3:0 (1:0) 24. Holec (vlastní), 84. Mayaleh, 89. Fait, Jince – Bohutín 2:1 (1:1) 6. Kuthan, 72. Volosjanko – 43. Beňo, Kovohutě Podlesí – Sedlčany C 2:3 pk (1:0) 41. Straka, 53. Branžovský – 73. Strnad, 74. Kabíček, Luhy – Milín 4:3 pk (1:1) 18. a 58. Kout, 66. Čech – 18. Gabriel, 47. a 61. Königsmark, Sp. Příbram B – Drahlín 7:1 (1:1) 3. a 70. Rampa, 51. Hančár, 57. Matějka, 62. Morav, 81. Šilhavý, 86. Balík – 27. Plecitý.
1. Sp. Příbram B ⋌6 5 0 0 1 27: 9 15
2. Trh. Dušníky ⋌6 4 1 1 0 19: 7 15
3. Milín ⋌6 4 0 2 0 28:10 14
4. Luhy ⋌6 4 1 0 1 21:15 14
5. Rosovice ⋌6 4 0 1 1 16: 9 13
6. Dublovice ⋌6 2 1 1 1 19:13  9
7. Kovohutě Podlesí B ⋌6 1 2 2 1 16:15  9
8. Pičín ⋌6 3 0 0 3 17:19  9
9. Nová Ves p. Pl. ⋌6 0 3 1 2  3:11  7
10. Březnice ⋌6 2 0 0 4 12:20  6
11. Jince ⋌6 1 1 1 3  9:19  6
12. Bohutín ⋌6 1 0 1 4 12:15  4
13. Drahlín ⋌6 1 0 0 5 19:30  3
14. Sedlčany C ⋌6 0 1 0 5  9:33  2



III. TŘÍDA – SKUPINA A

Višňová – Stará Huť 4:1 (2:0) 17. Vobr, 39. Pinkava, 57. Klimek, 77. Švehla – 84. Jílek, Dolní Hbity – Daleké Dušníky B 2:1 (1:0) 4. Neumann, 65. Humňal – 87.Borodin, Hvožďany – Milín B 3:2 (3:1) 5. Procházka, 22. Skákal, 45. Vašíček – 35. Krejčí, 54. Slivka, Zduchovice – Láz 3:2 pk (1:1), 26. Petrásek, 72. Králíček – 6. Ngo, 90. Červenka, Rožmitál B – Bohutín B 3:2 pk (1:1) 34. Drechsler, 55. Kožíšek – 44. Gregor, 52. Berka, Pičín B – Nečín 3:6 (2:3), 33. Jelínek (vlastní), 44. Kuba, 76. Troler – 15. a 40. Budinský, 23. Žaloudek, Narysov – Pečice 7:1 (3:0) 1. Tošovský, 32. Chudý, 34. a 50. Krajčír, 51. Káňa, 64. Pobiš, 85. Synek – 65. Vlach..
1. Láz ⋌6 4 1 1 0 27: 8 15
2. Višňová ⋌6 5 0 0 1 24:10 15
3. Bohutín B ⋌6 2 2 1 1 23: 9 11
4. Pečice ⋌6 3 1 0 2 20:13 11
5. Zduchovice ⋌6 3 1 0 2 20:14 11
6. Milín B ⋌6 3 0 1 2 23:15 10
7. Daleké Dušníky B⋌ 6 3 0 1 2 21:17 10
8. Narysov ⋌6 3 0 1 2 23:21 10
9. Stará Huť ⋌6 3 0 0 3 12:22 9
10. Rožmitál B ⋌6 2 1 0 3 18:16 8
11. Nečín ⋌6 1 1 2 2 11:14 7
12. Hvožďany ⋌6 2 0 0 4 8:20 6
13. Dolní Hbity ⋌6 1 0 0 5 8:24 3
14. Pičín B⋌ 6 0 0 0 6 9:43 0

III. TŘÍDA – SKUPINA B

Obory – Nová Ves p. Pl. B 1:2 (0:2) 54. Rýgl – 16. Holobrada, 43. Šišma, Vysoký Chlumec – Krásná Hora 4:6 (3:3) 12. a 40. Hanák, 34. Chlasták, 80. Kiš – 5. Koudelka, 28., 32. a 68. Čanda, 58. a 64. Turek, Kosova Hora – Kytín 6:2 (4:1), 6. a 34. Kutil, 24. Novák (vlastní), 42. Nosek, 53. Staněk, 70. Vilas – 17. a 85. Palma, Hřiměždice – Prostřední Lhota 0:3 (0:0) 56. Moravec, 75. a 90+3 Hrubý, Jesenice – Počepice 2:4 (1:3) 32. Šika, 53. Rataj – 20. a 21. Lukáš Chlasták, 26. Skalický, 49. Miroslav Chlasták, Petrovice B – Borotice 6:4 (2:1) 22. Kubec, 44. a 71. Peterka, 51. Mandík, 59. Szabó, 67. Mašata – 2. Pipota, 72. Drobílek, 79. Břížďala, 88. Křivonoska, Nový Knín B – Kamýk n. Vlt. 3:1 (0:0) 49. Šustr, 52. a 68. Rada – 82. Molec.
1. Kosova Hora⋌ 6 6 0 0 0 37:13 18
2. Počepice⋌ 6 5 1 0 0 24: 8 17
3. Prostřední Lhota⋌ 6 4 1 1 0 14: 6 15
4. Nový Knín B⋌ 6 4 0 1 1 26:15 13
5. Kytín ⋌6 3 1 0 2 19:15 11
6. Kamýk n. Vlt.⋌ 6 3 0 1 2 29:16 10
7. Borotice ⋌ 6 2 0 1 3 21:21 7
8. Krásná Hora⋌ 6 1 2 0 3 14:15 7
9. Petrovice B⋌6 2 0 1 3 16:24 7
10. Jesenice⋌ 6 1 2 0 3 10:20 7
11. Nová Ves p. Pleší B⋌ 6 2 0 1 3 14:25 7
12. Obory⋌ 6 1 1 1 3 11:16 6
13. Hřiměždice⋌ 6 0 0 1 5 11:22 1
14. Vysoký Chlumec ⋌6 0 0 0 6 10:40 0

IV. TŘÍDA – SKUPINA A
Tochovice B – Obecnice 7:2 (4:1) 30. a 73. Sadílek, 10. Krejčí, 15. Suchopár, 24. Žáček, 56. Pavel Ivaník, 68. Vítek – 25. Hejnic, 65. Kortan, Rosovice B – Sedlice 5:2 (5:1) 1. a 36. Štefan, 10. Gregorek, 20. Kocán, 40. Štofíra – 15. a 27. Jeníček, Kamýk n. Vlt. B – Věšín 2:5 (1:4) 25. Kačírek, 83. Novotný – 14., 15., 45. a 45. Trčka, 42. Eisenreich.

IV. TŘÍDA – SKUPINA B
Sedlec/Prčice B – Kosova Hora B 3:1 (3:1) 47. Pešta, 57. a 76. Šetina – 54. Marhefka, Krásná Hora B – Klučenice 1:2 pk (1:1) 40. Slezák – 10. Zápotočný, Dublovice B – Kňovice 3:4 (1:1) 6. a 60. Demen, 55. Dolenský – 18. Loch, 46., 65. a 86. Prinz.

IV. TŘÍDA – SKUPINA C
Nová Ves p. Pl. C – Velká Lečice 4:3 (3:0) 5., 16. a 41. Novák, 90. Soukup – 52. a 80. Urban, 60. Svoboda, Obořiště – Hřiměždice B 3:2 (2:1) 22. Kožíšek, 38. Petrulák, 81. Svoboda – 15. Kučera, 84. Chvátal.