Sp. Příbram – Vlašim 1:3
Domácí sehráli se silným soupeřem důstojnou roli, když navíc zůstaly nevyužity hlavičkové pokusy Gregořici a Dražana. Vlašim se prosadila až po půlhodině hry Vořechovským. Na druhý gól Vlašimi Smejkal odpověděl snížením na 1:2, ale poslední slovo měla v závěru zápasu favorizovaná Vlašim.
Branky: 53. Smejkal – 30. Vořechovský, 48. Jíša, 64. M. Veselý. Poločas: 0:1.
Sp. Příbram: Solnař (36. Zykán) – Havrlík, Huleš, Steinbauer, Šutek (62. Černý) – Pinc (44. Houdek), Smejkal, Chlasták, Dražan – Bozděch, Gregořica (53. Obyt).

1. FK Příbram B – Vikt. Žižkov B
0:0 – penalty 2:4
V běhavém a náročném zápase ligových rezerv byli lepší domácí. největší šanci zazdil útočník Čejda, kdy sám nedokázal přehodit vybíhajícího brankáře Koláře.
Penalty: Novák, Hejdušek (neproměnili Doležal, Hausletner) – Walter, Turek, Stoszek, Knobloch
1. FK Příbram: Rondzik – Hejdušek, Novák, Rampa, Vavřina (36. Vltavský) – Rom, Hausleitner, Doležal, Šlapák – Čejda, Veselý (20. Kunc).

O 3. místo
Sp. Příbram – 1. FK Příbram B 3:4
Utkání příbramských mužstev přineslo zajímavý fotbal, kterému nechyběly ani góly. Hosté od Litavky se dostali brzy do dvoubrankového vedení zásluhou Šlapáka a Kunce. Spartak odpověděl Gregořicou a Chlastákem z penalty a do přestávky vyrovnal.
Po přestávce Rom poslal 1. FK do vedení, ale Dražan za osm minut znovu vyrovnal. O vítězství 1. FK B rozhodl penaltový zákrok Huleše na Čejdu čtyři minuty před koncem. Pokutový kop Hejduška sice stačil vyrazit Švarc, ale dobíhající Čejda ho usměrnil za jeho záda.
Branky: 15. Gregořica, 22. Chlasták (pen.), 55. Dražan – 8. Šlapák, 13. Kunc, 47. Rom, 66. Čejda. Poločas: 2:2
Sp. Příbram: Zykán (36. Švarc) – Černý, Huleš, Kareš, Šutek (36. Steinbauer) – Macek, Chlasták (36. Kuba), Houdek, Pinc (36. Dražan) - Gregořica (36. Obyt), Bozděch.
1. FK Příbram B: Rondzik – Hejdušek, Novák (36. Rampa), Mapanya, Vavřina – Kuchyňka (36. Vltavský), Doležal (36. Rom), Kunc, Hňup – Šlapák (31. Hausleitner), Čejda.

Finále
Graffin Vlašim – Vikt. Žižkov B
2:2 – penalty 6:5
Ve finálovém zápase se po opatrném začátku ujala vedení Vlašim po přesné střele Balšánka. Hosté si mnoho šanci nevypracovali, přesto před přestávkou srovnali krok. Po přiklepnutí Biška nedal žádnou šanci Šilhánkovi přesnou střelou k tyči Turek. Po přestávce pokračoval Graffin v aktivitě. Byl lepší, ale střelecky se prosadit nedokázal. Hlavičku Stiburka na prázdné branky vyhlavičkoval Turek a pokus Císaře zlikvidoval brankář Kolář. Po hodině hry se překvapivě dostala zásluhou Knoblocha Vikt. Žižkov B do vedení, ale Vlašim svoji snahu o vyrovnání korunovala v poslední minutě. Hlavu Petrů do břevna dorazil do opuštěné branky Šilhavý, a tak se rozhodovalo v pokutových kopech. Nakonec rozhodovala až šestá serie, kdy se neprosadil žižkovský Pokorný, a tak tečku za úspěšným turnajem udělal opět Šilhavý, který se stal mužem finále a získal pro FC Grafin Vlašim vítězný Letní pohár.
Branky: 22. Balšánek, 70. Šilhavý – 31. Turek, 58. Knobloch. Rozhodčí: Schořovský, Poločas: 1:1.