Během odpoledne a podvečera byla sehrána celkem tři přátelská utkání. Nejprve diváci viděli souboj nejmenších. Přípravka Milína, za kterou hraje drtivá většina hráčů a hráček z Pečic, zvítězila nad Mirovicemi vysoko 15:3.

Poté se na hřišti představili naopak fotbalisté nejstarší generace. Domácí stará garda Pečic podlehla v napínavém utkání gardě Mirovic 1:3.

Vrcholem odpoledne pak bylo utkání SK Pečice A vs. Kozlovna Ládi Vízka. Tento zápas skončil nerozhodně 3:3, a tak fanoušci viděli i nadstavbu v podobě penaltového rozstřelu. Ten vyhrála Kozlovna 5:3. 

Za Kozlovnu mj. nastoupili: Ladislav Vízek, Horst Siegl, Václav Budka, Radek Divecký, Michal Horňák, Luděk Stracený, Eva Bartyzalová nebo Sagvan Tofi. "Myslím, že pánové Tofi a Siegl rozdali nejvíce fotek s fanoušky. Ladislav Vízek u nás podepisoval svou knihu," prozradil Pavel Chán.

Pečičtí si dali na oslavách hodně záležet. Aby také ne, vždyť padesátka je velkým důvodem k oslavě.

"Pozvánku a upoutávku pro náš klub natočil Jakub Kohák, a tak dorazilo na dvě stě lidí. Klub také poprvé ve své historii použil cílenou reklamu na sociální síti," dodal Chán.

Krátké zahájení si vzali na starost tajemník SK Pečice a starostka obce Pečice Věra Smetánková. Jinak vše proběhlo bez zbytečných formalit a v uvolněné atmosféře, která se táhla napříč celým odpolednem a následně i večer při hudební produkci.