Do přeborového utkání mezi Rosovicemi a Pičínem vstoupili lépe hosté, kteří se už ve 14. minutě díky brankám Blahovce a Bohuňka ujali dvoubrankového vedení. Domácí se vrátili do hry v závěru prvního poločasu, když ve 45. minutě vstřelil kontaktní gól Michal Rampa a do kabin se tak šlo za stavu 1:2 z pohledu domácích.

Vstup do druhého poločasu opět vyšel lépe hostům, když Blahovec podruhé v zápase překonal Soukupa a opět navýšil vedení hostů na dvě branky. Tento moment se nakonec ukázal jako rozhodující.

V samotném závěru totiž sice z penalty snížil bývalý hráč Pičína Matěj Vondra, ale více už Rosovice nestihly a tak na domácí půdě prohrály s velkým rivalem 2:3. „Nepodařilo se nám bohužel navázat na předchozí dobré výsledky. Pičín se dokázal vyhecovat k lepšímu výkonu než my a navíc nás srazily individuální chyby,“ popsal hlavní příčiny porážky útočník Rosovic Martin Tran.

To v utkání III. třídy sk. B, potvrdili skvělé výsledky v úvodu sezony hráči Kosovy Hory, kteří na domácím hřišti přivítali Kytín, tedy další tým z horní části tabulky této soutěže.
Utkání se rozhodlo již v prvním poločase. Na úvodní branku Kutila z 6. minuty sice dokázal ještě rychle odpovědět hostující Palma, ale domácí do poločasu přidali další tři branky a získali tak pohodlné vedení. To ve druhém poločase postupně navýšili díky Staňkovi s Vilasem až na 6:1.
Druhý gól Palmy, v závěru utkání, tak jen kosmeticky upravil výsledek zápasu, po kterém si Kosova Hora připsala šesté vítězství v sezoně a je tak nadále stoprocentní!

Karel Smetana