Původně se mělo hrát ve Vysokém Chlumci, počasí a nevyhovující trávník ale byly proti, tak se hrálo na “umělce“. I tak ale oba týmy předvedly rychlý a důrazný fotbal. Hodně rušno bylo před Glogarem. Nejprve Novotný srazil střelu soupeře nad branku, ale pak se činil gólman Sedlčan. Trestný kop ze střední vzdálenosti vyrazil Glogar před sebe a následně si poradil i s dorážkou z bezprostřední blízkosti. Na opačné straně poslal Dcořák svůj pokus zpoza šestnáctky do spojnice.

Tatran udeřil až chvilku před koncem prvního poločasu. Po kombinaci na pravé straně se prosadil Sochůrek, který poslal míč přesně k tyči. Inkasovaný gól ale probudil soupeř. Hosté po změně stran dostali Sedlčany pod tlak a vytěžili vyrovnávací branku. Nerozhodný stav ale vydržel pouze deset minut. Repetný vysunul presink a obral stopera o míč. Následně zakončení do prázdné brány bylo jedním z nejlehčích. Na něj mohl vzápětí navázat Hanuš, jeho pokus přes zeď ale zlikvidoval brankář Komárova. Definitivní pojistku mohl přidat Hanuš, nicméně jeho zakončení skončilo na boční síti místo v prázdné bráně.

„Generálka se nám nakonec povedla. Bohužel se potýkáme s produktivitou a ve hře je stále hodně nepřesností. Vzhledem k našemu postavení v tabulce teď pro nás budou všechny zápasy hodně důležité a nebude prostor přicházet o body po zbytečných chybách jak v obraně, ale i v zakončení,“ stojí v hodnocení na sedlčanském webu. Už v sobotu startuje Tatranu jarní část. K úvodnímu kolu vyjedou na půdu Soběslavi.

Sedlčany – Komárov 2:1 (1:0)

Branky: 42. Sochůrek, 65. Repetný – 55. Vajs

Sestava Sedlčan: Glogar (46. Dřevojan) – Lípa, Brotánek, Hofman (82. Sochůrek), M. Krůta (60. M. Sirotek) – Repetný (72. Krotil), Kdolský, Dvořák (60. Čipera), Novotný (45. Kouklík), Hanuš – Sochůrek (60. Hašek).