2. kolo: Neděle 17. 8. v 17:00
Klučenice – Mokrovraty (SO), Počepice – Malá Hraštice (SO), Zduchovice – Obory (SO), Hřiměždice – Kosova Hora (SO), Petrovice B – Krásná Hora B (SO), Stará Huť – Obořiště (SO), Pr. Lhota – Kamýk n. Vlt. (SO).

3. kolo: Neděle 24. 8. v 17:00
Kamýk n. Vlt. – Klučenice (SO), Obořiště – Pr. Lhota, Krásná Hora B – Stará Huť, Kosova Hora – Petrovice B (SO), Obory – Hřiměždice (SO), Malá Hraštice – Zduchovice (SO), Mokrovraty – Počepice (SO).

4. kolo: Neděle 31. 8. v 17:00
Klučenice – Počepice (SO), Zduchovice – Mokrovraty, Hřiměždice – Malá Hraštice (SO), Petrovice B – Obory (SO), Stará Huť – Kosova Hora (SO), Pr. Lhota – Krásná Hora B (SO), Kamýk n. Vlt. – Obořiště (SO).

5. kolo: Neděle 7. 9. v 17:00
Obořiště – Klučenice, Krásná Hora B – Kamýk n. Vlt., Kosova Hora – Pr. Lhota (SO), Obory – Stará Huť (SO), Malá Hraštice – Petrovice B (SO), Mokrovraty – Hřiměždice (SO), Počepice – Zduchovice (SO).

6. kolo: Neděle 14. 9. v 17:00
Klučenice – Zduchovice (SO), Hřiměždice – Počepice (SO), Petrovice B – Mokrovraty (SO), Stará Huť – Malá Hraštice (SO), Pr. Lhota – Obory (SO), Kamýk n. Vlt. – Kosova Hora (SO), Obořiště – Krásná Hora B (SO, hř. Kr. Hora).

7. kolo: 21. 9. v 16:30
Krásná Hora B – Klučenice, Kosova Hora – Obořiště (SO), Obory – Kamýk n. Vlt. (SO), Malá Hraštice – Pr. Lhota (SO), Mokrovraty – Stará Huť (SO), Počepice – Petrovice B (SO), Zduchovice – Hřiměždice (SO).

8. kolo: Neděle 28. 9. v 16:30
Klučenice – Hřiměždice (SO), Petrovice B – Zduchovice (SO), Stará Huť – Počepice (SO), Pr. Lhota – Mokrovraty (SO), Kamýk n. Vlt. – Malá Hraštice (SO), Obořiště – Obory, Krásná Hora B – Kosova Hora.

9. kolo: Neděle 5. 10. v 16:00
Kosova Hora – Klučenice (SO), Obory – Krásná Hora B (SO), Malá Hraštice – Obořiště (SO), Mokrovraty – Kamýk n. Vlt. (SO), Počepice – Pr. Lhota (SO), Zduchovice – Stará Huť (SO), Hřiměždice – Petrovice B (SO).

10. kolo: Neděle 12. 10. v 16:00
Klučenice – Petrovice B (SO), Stará Huť – Hřiměždice (SO), Pr. Lhota – Zduchovice (SO), Kamýk n. Vlt. – Počepice (SO), Obořiště – Mokrovraty, Krásná Hora B – Malá Hraštice, Kosova Hora – Obory (SO).

11. kolo: Neděle 19. 10. v 15:30
Obory – Klučenice (SO), Malá Hraštice – Kosova Hora (SO), Mokrovraty – Krásná Hora B (SO), Počepice – Obořiště (SO), Zduchovice – Kamýk n. Vlt. (SO), Hřiměždice – Pr. Lhota (SO), Petrovice B – Stará Huť (SO).

12. kolo: Neděle 26. 10. v 14:30
Klučenice - Stará Huť(SO), Prostřední Lhota - Petrovice B (SO),Kamýk n. Vlt. - Hřiměždice (SO), Obořiště – Zduchovice, Krásná Hora B - Počepice, Kosova Hora - Mokrovraty (SO), Obory - Malá Hraštice (SO).

13. kolo: Neděle 2. 11. v 14:00
Malá Hraštice - Klučenice (SO),Mokrovraty - Obory (SO), Počepice - Kosova Hora (SO), Zduchovice - Krásná Hora (SO), Hřiměždice - Obořiště (SO), Petrovice B - Kamýk n. Vlt. (SO), Stará Huť - Prostřední Lhota (SO).

1. kolo: Neděle 9. 11. v 14:00
Prostřední Lhota– Klučenice (SO), Kamýk n. Vlt. - Stará Huť (SO), Obořiště - Petrovice B, Krásná Hora B - Hřiměždice, Kosova Hora - Zduchovice (SO), Obory - Počepice (SO), Malá Hraštice - Mokrovraty (SO).