Příbramský deník proto uskutečnil na svém webovém servru anketu o nejimpulsivnějšího trenéra na fotbalových trávníci Příbramska.
Do ankety se zapojilo rovných sto fotbalových příznivců, kteří dali nejvíce hlasů (45) Jaroslavu Černému – současnému trenéru MFK Dobříš. „Jarda Černý, to je jasný vítěz. Ti ostatní jsou jen pohunci.“ „Jaroslav Černý z MFK Dobříš, toho slyšíme při mistráku přes celé město,“ zaznělo na servru Příbramský. deník.cz.
Na druhém místě se umístíl s 16 body Josef Mára ze Spartaku Příbram a jen jeden bod za ním zaostal Josef Blažek z Milína. „Trenér milínské rezervy je opravdu šílenec. Nechal by se přirovnat k šamanovi nějakého kmene. Během zápasu se dostane do tranzu a to často i za pomoci cigaret. Jednou si před rozhodčím sedl na lajně děcko. Když ho okřikl, byla to fakt sranda, napsal jeden z hlasujících fanoušků.
Mezi impulzivními trenéry je i Zdeněk Makovička z Malé Hraštice, který kromě trénování zaobstará vše, co klub potřebuje. Hlasy z ankety tvrdí: „Makovička by si zasloužil medaili.“