2. kolo: Neděle 17. 8. v 17:00
Milín B – Sp. Příbram B, Višňová – Tn. Sedlčany B (SO), Rosovice – Březnice (SO), Krásná Hora – Borotice, Tochovice – Jesenice (SO), Nový Knín B – Daleké Dušníky, Dobříš B – Dublovice.

3. kolo: Neděle 24. 8. v 17:00
Dublovice – Milín B (SO), Daleké Dušníky – Dobříš B, Jesenice – Nový Knín B, Borotice – Tochovice, Březnice – Krásná Hora (SO), Tn. Sedlčany B – Rosovice, Sp. Příbram B – Višňová.

4. kolo: Neděle 31. 8. v 17:00
Milín B – Višňová, Rosovice – Sp. Příbram B (SO), Krásná Hora – Tn. Sedlčany B, Tochovice – Březnice (SO), Nový Knín B – Borotice, Dobříš B – Jesenice, Dublovice – Daleké Dušníky (SO).

5. kolo: Neděle 7. 9. v 17:00
Daleké Dušníky – Milín B, Jesenice – Dublovice, Borotice – Dobříš B (SO), Březnice – Nový Knín B (SO), Tn. Sedlčany B – Tochovice, Sp. Příbram B – Krásná Hora, Višňová – Rosovice (SO).

6. kolo: Neděle 14. 9. v 17:00
Milín B – Rosovice, Krásná Hora – Višňová, Tochovice – Sp. Příbram B (SO), Nový Knín B – Tn. Sedlčany B, Dobříš B – Březnice, Dublovice – Borotice (SO), Daleké Dušníky – Jesenice.

7. kolo: Neděle 21. 9. v 16:30
Jesenice – Milín B, Borotice – Daleké Dušníky (SO), Březnice – Dublovice (SO), Tn. Sedlčany B – Dobříš B, Sp. Příbram B – Nový Knín B, Višňová – Tochovice (SO), Rosovice – Krásná Hora (SO).

8. kolo: Neděle 28. 9. v 16:30
Milín B – Krásná Hora, Tochovice – Rosovice (SO), Nový Knín B – Višňová, Dobříš B – Sp. Příbram B, Dublovice – Tn. Sedlčany B (SO), Daleké Dušníky – Březnice, Jesenice – Borotice.

9. kolo: Neděle 5. 10. v 16:00
Borotice – MilínB (SO), Březnice – Jesenice (SO), Tn. Sedlčany B – Daleké Dušníky, Sp. Příbram B – Dublovice, Višňová – Dobříš B (SO), Rosovice – Nový Knín B (SO), Krásná Hora – Tochovice.

10. kolo: Neděle 12. 10. v 16:00
Milín B – Tochovice, Nový Knín B – Krásná Hora, Dobříš B – Rosovice, Dublovice – Višňová (SO), Daleké Dušníky – Sp. Příbram B, Jesenice – Tn. Sedlčany B, Borotice – Březnice (SO).

11. kolo: Neděle 19. 10. v 15:00
Březnice – Milín B (SO), Tn. Sedlčany B – Borotice, Sp. Příbram B – Jesenice, Višňová – Daleké Dušníky (SO), Rosovice – Dublovice (SO), Krásná Hora – Dobříš B, Tochovice – Nový Knín B (SO).

12. kolo: Neděle 26. 10. v 14:30
Milín B – Nový Knín B, Dobříš B – Tochovice, Dublovice – Krásná Hora (SO), Daleké Dušníky – Rosovice, Jesenice – Višňová, Borotice – Sp. Příbram B (SO), Březnice – Tn. Sedlčany B (SO).

13. kolo: Neděle 2. 11. v 14:00
Tn. Sedlčany B – Milín B, Sp. Příbram B – Březnice, Višňová – Borotice (SO), Rosovice – Jesenice (SO), Krásná Hora – Daleké Dušníky, Tochovice – Dublovice (SO), Nový Knín B – Dobříš B.

1. kolo: Neděle 9. 11. v 14:00
Dobříš B – Milín B, Dublovice – Nový Knín B (SO), Daleké Dušníky – Tochovice, Jesenice – Krásná Hora, Borotice – Rosovice (SO), Březnice – Višňová (SO), Sp. Příbram B - Tn. Sedlčany B.