Po opatrném začátku, kdy byl k vidění je průměrný fotbal, domácí brankář Krbeček ve 20. minutě šanci Rezka zlikvidoval, přesto ve 27. minutě poslal Horváth Plzeň do vedení. V závěru poločasu ale Huňa po Pleškově rohu dokázal vyrovnat na 1:1, a tak se ve druhém poločase začalo znovu.
Jen po osmi odehraných minutách druhého poločasu se 1. FK Příbram radoval i z vedení. O gól se postarali zejména Plzeňané, když dlouhou, téměř 40 metrovou malou domů, kterou Danilo tečoval, plzeňský brankář Poštulka trestuhodně podcenil a míč zamířil do brány. Jenže už v 57. minutě nastřelila Plzeň Rezkem břevno. V 60. minutě se měnilo skóre opět na straně příbramských. Po přímém kopu Osana uplatnil svůj důraz v pokutovém území Borek, který míč poslal do plzeňské branky. Plzeň sice v zápětí mohla Petrželou snížit, ale brankář Krbeček a po něm i Štochl nebezpečí odvrátili. Přesto se Západočeši dočkali. Nejdříve Borek nezpracoval Klesovu nahrávku a vzápětí z protiútoku překonal Krbečka Varadi – 3:2. Poslední slovo ale měl 1. FK, když v 89. minutě Matěj Štochl upravil na konečných 4:2.
Branky: 45. Huňa, 54. Danilo, 60. Borek, 89. M. Štochl – 27. Rada, 75. Varadi. Rozhodčí: Lerch. Poločas: 1:1.
1. FK Příbram: Krbeček – Plašil, Müller, J. Štochl, Pleško (76. Mišůn) – Nechvátal (79. Tarczal), Osan 66. Costa), Huňa (88. Hloušek), Borek (76. Pilík), Kalabiška (46. Klesa) – Danilo (72. M. Štochl),