MFK Dobříš – Marila Votice 1:1
Příbravné utkání se z důvodu rekonstrukce hřiště přestěhovalo do osm kilometrů vzdálených Rosovic, kde domácí připravili hřiště opravdu ku spokojenosti obou mužstev. Zápas ale začal opatrně. Přestože je mezi mužstvy rozdíl dvou tříd, první poločas tomu nenasvědčoval. Hrálo se opatrně ve středu hřiště a i když si Votice vytvořily mírnou převahu, branku Dobříše ohrozily jen dvakrát.
K vážnější akci se dostala až Dobříš ve druhém poločase v 58. minutě, kdy po narážečce Poláčka s Pešičkou druhý jmenovaný vystřelil z 18 m a brankář Votic jen ztěží vyrážel. Až potom se dostávaly k šancím Votice, ale v 62. minutě Daniel hlavičkoval z malého vápna nad branku a další přímý kop za ruku před vápnem brankář Vitásek vyrazil nad břevno. O tři minuty později byli v šanci opět domácí, ale Budinský z hranice vápna mířil vedle tyče. Do stoprocentní šance se v 74. minutě dostaly Votice, ale bylo z toho jen nastřelení Vitáska v brance Dobříše. Nevyužité šance divizních Votic pak dokázala Dobříš přeci jen potrestat. V 78. minutě se k míči dostal Řechka, který z pravé strany poslal centr volnému Pešičkovi a ten už věděl co s míčem – 1:0. Pak však přišel tlak Votic, které neustále obléhaly bránu Dobříše a prakticky do konce utkání ji téměř na svoji polovinu nepustily. Výsledkem však bylo jen vyrovnání v 83. minutě, kdy přišel míč do vápna Dobříše, kde si volný Dohnal věděl s ním rady a pohotově vyrovnal.
„S výsledkem bychom mohli být spokojeni, především obrana hrála dobře, ale pořád je co zlepšovat,“ přiznal po utkání nový předseda MFK Dobříš Jaroslav Černý.
Branky: 78. Pešička – 83. Dohnal. Poločas: 0:0.
MFK Dobříš: Vitásek – Procházka, Karas, Weber, Zbíral – Řechka, Polášek, Peták ml., Liška – Pešička, Budisnký. Střídali: Šebek a Štaffen.