VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkendové výsledky z 20. a 21. září

Střední Čechy/ Uplynulý víkend patřil znovu i mladému fotbalu. O další mistrovské body bojovali dorostenci v ligových, divizních i krajských soutěží a středočeská družstva se rozhodně neztratila. Řada z nich si připsala další důležité body.

22.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Česká liga dorostu
7. kolo:
Motorlet – Slavia Praha B 2:5 (starší), 1:1 (mladší), Hr. Králové B – Teplice B 3:0, 1:1, Meteor Praha – Pardubice 1:0, 2:1, Bohemians B – Plzeň B 0:2, 1:1, Liberec – Sparta Praha B 4:0, 1:0, Most B – Ml. Boleslav 1:6, 2:0, Kladno – Jablonec 2:1, 1:2, Č. Budějovice – Nový Bydžov odloženo.
Starší
1. Ml. Boleslav 7 6 0 1 27:8 18
2. Meteor Praha 7 5 2 0 11:5 17
3. Liberec 7 4 1 2 18:12 13
4. Motorlet 7 3 2 2 11:11 11
5. Hr. Králové B 7 3 2 2 10:15 11
6. Slavia Praha B 7 3 1 3 16:12 10
7. Č. Budějovice B 6 3 1 2 13:10 10
8. Sparta Praha B 7 3 1 3 13:12 10
9. Nový Bydžov 6 3 1 2 11:10 10
10. Teplice B 7 3 1 3 7:9 10
11. Pardubice 7 3 0 4 10:10 9
12. Most B 7 1 5 1 8:12 8
13. Plzeň B 7 2 0 5 8:11 6
14. Kladno 7 1 3 3 5:12 6
15. Jablonec 7 1 2 4 9:12 5
16. Bohemians 05 B 7 0 0 7 6:22 0
Mladší
1. Slavia Praha B 7 5 1 1 15:4 16
2. Liberec 7 4 2 1 16:7 14
3. Jablonec 7 4 2 1 12:6 14
4. Kladno 7 4 1 2 18:10 13
5. Sparta Praha B 7 4 1 2 18:11 13
6. FK Teplice 7 3 1 3 11:10 10
7. Pardubice 7 3 1 3 11:11 10
8. N. Bydžov 6 3 1 2 11:14 10
9. Č. Budějovice B 6 3 1 2 8:12 10
10. Meteor Praha 7 2 3 2 10:12 9
11. Ml. Boleslav 7 2 1 4 9:9 7
12. Motorlet 7 2 1 4 12:14 7
13. Plzeň B 7 2 1 4 11:16 7
14. Most B 7 2 0 5 8:17 6
15. Hr. Králové B 7 1 2 4 9:15 5
16. Bohemians 05 B 7 0 3 4 5:16 3
Česká divize dorostu
Skupina A
7. kolo:
Sez. Ústí – Vikt. Žižkov 2:1, 0:2, 1. FK Příbram B – Klatovy 1:1, 3:0, Prachatice – Benešov 2:0, 1:2, Strakonice – Motorlet B 2:0, 1:4, Sp. Příbram – Rokycany 1:2, 2:0, Písek – Vlašim 1:0, 4:1, ZČE Plzeň – Domažlice 2:2, 6:0.
Starší
1. Sez. Ústí 6 5 0 1 18:8 15
2. Prachatice 6 4 1 1 11:5 13
Písek 6 4 1 1 11:5 13
4. Domažlice 6 3 2 1 9:8 11
5. Motorlet B 6 3 1 2 12:7 10
6. Klatovy 6 2 3 1 10:7 9
7. Sp. Příbram 6 3 0 3 13:14 9
8. Benešov 6 3 0 3 9:12 9
9. 1. FK Příbram B 6 2 2 2 8:11 8
10. Vikt. Žižkov 6 2 0 4 13:10 6
11. Rokycany 6 2 0 4 9:18 6
12. Strakonice 6 1 2 3 4:8 5
13. ZČE Plzeň 6 0 3 3 6:11 3
14. Vlašim 6 0 1 5 4:13 1
Mladší
1. Vikt. Žižkov 6 5 1 0 19:2 16
2. 1. FK Příbram B 6 5 1 0 20:5 16
3. Motorlet B 6 4 0 2 16:12 12
4. ZČE Plzeň 6 3 2 1 18:10 11
5. Písek 6 3 2 1 11:7 11
6. Sez. Ústí 6 3 1 2 15:11 10
7. Benešov 6 3 1 2 14:18 10
8. Sp. Příbram 6 3 0 3 11:7 9
9. Klatovy 6 2 1 3 6:11 7
10. Prachatice 6 2 0 4 6:10 6
11. Strakonice 6 1 2 3 5:9 5
12. Rokycany 6 1 1 4 5:14 4
13. Domažlice 6 1 0 5 4:17 3
14. Vlašim 6 0 0 6 1:18 0
Skupina B
7. kolo:
Junior Praha – Česká Lípa 1:0, 0:8, K. Vary – Roudnice 0:4, 2:3, Kladno – Dukla Praha 1:0, 0:7, Ústí n. L. – Blšany 4:1, 7:0, Varnsdorf – Meteor Praha B 1:0, 2:0, Podolí – Sokolov 0:5, 1:4, Děčín – Libuš 1:2, 0:4.
Starší
1. Sokolov 6 6 0 0 22:3 18
2. Ústí n. L. 6 5 0 1 21:8 15
3. Varnsdorf 6 4 1 1 13:5 13
4. Kladno 6 4 1 1 8:7 13
5. Dukla Praha 6 4 0 2 21:6 12
6. Meteor Praha 6 2 1 3 9:7 7
7. Roudnice 6 2 1 3 10:10 7
8. K. Vary 6 2 1 3 11:15 7
9. Libuš 6 2 1 3 12:19 7
10. Junior Praha 6 2 1 3 5:14 7
11. Česká Lípa 6 2 0 4 8:15 6
12. Blšany 6 2 0 4 10:21 6
13. Děčín 6 1 1 4 4:7 4
14. Podolí 6 0 0 6 7:24 0
Mladší
1. Dukla Praha 6 6 0 0 27:7 18
2. Sokolov 6 5 1 0 16:5 16
3. Libuš 6 5 0 1 22:7 15
4. Meteor Praha 6 4 1 1 14:6 13
5. Česká Lípa 6 4 0 2 22:9 12
6. Roudnice 6 4 0 2 15:7 12
7. Podolí 6 4 0 2 12:7 12
8. Ústí n. L. 6 3 1 2 16:6 10
9. Varnsdorf 6 2 0 4 10:13 6
10. K. Vary 6 1 0 5 7:20 3
11. Blšany 6 1 0 5 8:26 3
12. Děčín 6 1 0 5 2:20 3
13. Kladno 6 0 1 5 4:18 1
14. Junior Praha 6 0 0 6 4:28 0
Skupina C
7. kolo:
Ol. Hr. Králové – AFK Chrudim 2:2, 4:0, Pardubice – Rapid Liberec 1:1, 1:0, Pěnčín /Turnov – -Jablonec B 4:2, 0:2, Choceň – Dvůr Králové 0:2, 1:3, Liberec B – Náchod/Deštné 4:0, 4:1, Nymburk – FK Kolín 1:0, 3:4, Ml. Boleslav B – Čáslav 4:0, 2:2.
Starší
1. Ml. Boleslav B 6 4 2 0 18:5 14
2. Dvůr Králové 6 4 0 2 9:3 12
3. Liberec B 6 3 1 2 15:9 10
4. FK Kolín 6 3 1 2 9:7 10
5. Rapid Liberec 6 3 1 2 9:8 10
6. AFK Chrudim 6 3 1 2 11:12 10
7. Pardubice 6 2 3 1 8:5 9
8. Jablonec B 6 3 0 3 12:12 9
9. Ol. Hr. Králové 6 2 2 2 10:11 8
10. Čáslav 6 2 1 3 13:14 7
11. Pěnčín/Turnov 6 2 1 3 11:14 7
12. Choceň 6 2 0 4 6:12 6
13. Nymburk 6 1 1 4 4:13 4
14. Náchod/Deštné 6 0 2 4 5:15 2
Mladší
1. FK Kolín 6 5 1 0 16:7 16
2. Ol. Hr. Králové 6 5 0 1 22:2 15
3. AFK Chrudim 6 5 0 1 14:6 15
4. Jablonec B 6 4 0 2 17:11 12
5. Ml. Boleslav B 6 3 2 1 21:5 11
6. Čáslav 6 3 1 2 15:10 10
7. Pardubice 6 3 1 2 7:5 10
8. Liberec B 6 3 0 3 18:11 9
9. Náchod/Deštné 6 2 1 3 14:18 7
10. Pěnčín/Turnov 6 2 1 3 10:22 7
11. Dvůr Králové 6 2 0 4 10:20 6
12. Rapid Liberec 6 1 0 5 12:16 3
13. Choceň 6 0 1 5 4:23 1
14. Pěnčín/Turnov 0 0 0 0 0:0 0
15. Nymburk 6 0 0 6 6:30 0
Žákovská liga
7. kolo:
Vejprnice – Slavie Praha 0:2 (starší), 1:9 (mladší), Plzeň – Liberec 3:2, 4:1, Sparta Praha – Most 5:0, 3:0, Jablonec – Kladno 1:1, 3:0, Teplice – Příbram 3:0, 2:5, Č. Budějovice – Hr. Králové 1:1, 1:5, Hořovicko – Bohemians 1905 0:13, 1:2, Ml. Boleslav – Pardubice 0:0, 0:2.
Starší
1. Bohemians 1905 7 7 0 0 30:3 21
2. Slavie Praha 7 6 0 1 35:6 18
3. Sparta Praha 7 5 0 2 16:9 15
4. Hr. Králové 7 4 1 2 13:9 13
5. Most 7 4 1 2 13:10 13
6. Teplice 7 4 0 3 22:12 12
7. Plzeň 7 4 0 3 18:10 12
8. 1. FK Příbram 7 4 0 3 12:8 12
9. SK Kladno 7 3 2 2 14:11 11
10. Č. Budějovice 7 2 2 3 27:15 8
11. Ml. Boleslav 7 2 2 3 20:14 8
12. Pardubice 7 2 1 4 27:10 7
13. Liberec 7 2 1 4 10:16 7
14. Jablonec 7 1 1 5 5:15 4
15. Vejprnice 7 0 1 6 1:16 1
16. Hořovicko 7 0 0 7 0:99 0
Mladší
1. Sparta Praha 7 6 1 0 12:0 19
2. 1. FK Příbram 7 6 0 1 34:4 18
3. Hr. Králové 7 4 3 0 20:4 15
4. Plzeň 7 5 0 2 19:9 15
5. Slavia Praha 7 4 2 1 25:5 14
6. Teplice 7 4 1 2 19:12 13
7. Jablonec 7 4 1 2 13:6 13
8. Č. Budějovice 7 4 1 2 16:13 13
9. SK Kladno 7 3 0 4 16:17 9
10. Most 7 3 0 4 6:16 9
11. Liberec 7 2 1 4 14:17 7
12. Pardubice 7 2 0 5 8:11 6
13. Bohemians 1905 7 2 0 5 9:19 6
14. Ml. Boleslav 7 1 0 6 4:17 3
15. Hořovicko 7 1 0 6 6:22 3
16. Vejprnice 7 0 0 7 4:53 0
Česká divize žáků
Skupina A
7. kolo:
J. Hradec – Č. Budějovice B 1:0, 0:2, Slavie Praha B – 1. FK Příbram B 4:0, 4:1, Tábor – Podolí 4:1, 1:1, Strakonice – Doubravka 1:2, 4:1, Klatovy – Bohemians 1905 B 1:4, 0:4, Písek – Motorlet 0:4, 0:2, Tachov – Plzeň B 2:0, 5:1.
Starší
1. Motorlet 6 6 0 0 25:0 18
2. Slavie Praha B 6 5 0 1 25:1 15
3. Podolí 6 4 0 2 13:8 12
4. Doubravka 6 4 0 2 12:12 12
5. Tábor 6 4 0 2 12:14 12
6. Č. Budějovice B 6 3 1 2 8:3 10
7. J. Hradec 6 3 0 3 10:6 9
8. Tachov 6 3 0 3 5:19 9
9. Písek 6 2 2 2 8:11 8
10. Bohemians 05 B 6 2 0 4 8:12 6
11. Plzeň B 6 1 1 4 8:14 4
12. 1. FK Příbram B 6 1 1 4 9:18 4
13. Klatovy 6 0 2 4 4:17 2
14. Strakonice 6 0 1 5 6:18 1
Mladší
1. Motorlet 6 6 0 0 30:1 18
2. Slavie Praha B 6 4 1 1 19:8 13
3. Podolí 6 3 2 1 23:4 11
4. Strakonice 6 3 2 1 16:7 11
5. Bohemians 05 B 6 3 2 1 15:7 11
6. Č. Budějovice 6 3 1 2 6:11 10
7. Písek 6 3 0 3 10:11 9
8. Tachov 6 2 2 2 19:15 8
9. 1. FK Příbram B 6 2 1 3 9:18 7
10. Tábor 6 1 3 2 13:17 6
11. Klatovy 6 2 0 4 12:18 6
12. Doubravka 6 1 2 3 8:17 5
13. J. Hradec 6 1 0 5 2:22 3
14. Plzeň B 6 0 0 6 4:30 0
Skupina B
7. kolo:
Vikt. Žižkov – K. Vary 11:0, 2:2, St. Boleslav – Ostrov 6:1, 5:1, Sparta Praha B – Most B 4:0, 7:0, Sokolov – Neratovice 1:1, 3:3, Teplice B – Meteor Praha 0:2, 1:1, Dukla Praha – Ústí n. L. 2:3, 1:0, Bílina – Junior Praha 0:1, 0:1.
Starší
1. Sokolov 6 5 1 0 24:5 16
2. Teplice B 6 5 0 1 15:5 15
3. Meteor Praha 6 4 1 1 9:3 13
4. Dukla Praha 6 4 0 2 27:6 12
5. Sparta Praha B 6 4 0 2 23:6 12
6. Vikt. Žižkov 6 3 2 1 21:1 11
7. Ústí n. L. 6 3 1 2 12:10 10
8. Most B 6 3 0 3 18:14 9
9. Neratovice 6 2 3 1 8:4 9
10. Junior Praha 6 2 0 4 4:8 6
11. St. Boleslav 6 2 0 4 12:18 6
12. Bílina 6 1 0 5 7:29 3
13. K. Vary 6 0 0 6 2:35 0
14. Ostrov 6 0 0 6 3:41 0
Mladší
1. Sparta Praha B 6 6 0 0 38:3 18
2. K. Vary 6 5 1 0 20:8 16
3. Ústí n.L. 6 4 0 2 13:5 12
4. Sokolov 6 3 2 1 21:10 11
5. Meteor Praha 6 3 2 1 16:10 11
6. Dukla Prah 6 3 1 2 15:12 10
7. Junior Praha 6 3 1 2 15:20 10
8. Neratovice 6 2 1 3 17:14 7
9. Žižkov 6 2 1 3 9:8 7
10. St. Boleslav 6 2 0 4 10:18 6
11. Most B 6 1 1 4 6:21 4
12. Teplice B 6 0 3 3 10:16 3
13. Bílina 6 0 2 4 5:19 2
14. Ostrov 6 0 1 5 4:35 1
Skupina C
7. kolo:
Čáslav – Pardubice B 3:0, 1:1, Ml. Boleslav B – Liberec B 5:0, 4:2, N. Bydžov – Nymburk 3:0, 15:0, V. Mýto – Svitavy 0:0, 1:0, AFK Chrudim – Náchod 5:0, 0:2, Rychnov n. K. – FK Kolín 3:6, 1:5, Hr. Králové B – Ol. Hr. Králové 3:0, 1:2.
Starší
1. N. Bydžov 6 6 0 0 18:2 18
2. AFK Chrudim 6 4 1 1 22:9 13
3. Ml. Boleslav B 6 4 1 1 17:5 13
4. Hr. Králové B 6 4 1 1 11:4 13
5. Nymburk 6 4 1 1 13:7 13
6. V. Mýto 6 3 2 1 7:4 11
7. Pardubice B 6 3 0 3 14:11 9
8. Čáslav 6 2 1 3 8:10 7
9. FK Kolín 6 2 0 4 11:14 6
10. Náchod 6 2 0 4 5:14 6
11. Svitavy 6 1 1 4 4:10 4
12. Rychnov n. K. 6 1 1 4 7:18 4
13. Liberec B 6 1 1 4 8:23 4
14. Ol. Hr. Králové 6 0 0 6 3:17 0
Mladší
1. Náchod 6 5 1 0 13:2 16
2. N. Bydžov 6 5 0 1 36:4 15
3. Čáslav 6 3 3 0 18:3 12
4. Ol. Hr. Králové 6 4 0 2 13:7 12
5. FK Kolín 6 4 0 2 14:10 12
6. AFK Chrudim 6 4 0 2 14:11 12
7. Svitavy 6 3 1 2 22:5 10
8. Pardubice 6 3 1 2 19:13 10
9. V. Mýto 6 3 0 3 12:11 9
10. Ml. Boleslav B 6 2 0 4 7:10 6
11. Hr. Králové 6 2 0 4 7:14 6
12. Liberec B 6 1 0 5 11:19 3
13. Rychnov n. K. 6 0 0 6 6:22 0
14. Nymburk 6 0 0 6 1:62 0
Dorost – Krajský přebor
7. kolo:
Velim – SK Rakovník 1:2 (starší), 1:2 (mladší), Novo Kladno – Kralupy 1:1, 4:0, Čelákovice – Brandýs n. L. 4:0, 2:2, FK Kolín B – Slaný 3:4, 2:4, AFK Kolín – St. Boleslav 3:5, 0:9, Dobříš – Beroun 5:2, 6:2, Hořovicko – Kutná Hora 3:0, 0:4, Neratovice – Kosmonosy 3:1, 2:1.
Starší
1. Slaný 7 6 0 1 21:13 18
2. St. Boleslav 7 5 0 2 27:25 15
3. Neratovice 7 4 1 2 16:13 13
4. Velim 7 4 0 3 19:10 12
5. Kosmonosy 7 4 0 3 18:11 12
6. Kutná Hora 7 4 0 3 16:9 12
7. Čelákovice 7 4 0 3 17:14 12
8. AFK Kolín 7 4 0 3 19:17 12
9. Hořovicko 7 3 2 2 14:10 11
10. SK Rakovník 7 3 2 2 13:11 11
11. Beroun 7 3 0 4 8:17 9
12. Kralupy 7 2 2 3 14:16 8
13. Novo Kladn 7 2 1 4 10:17 7
14. FK Kolín B 7 2 0 5 13:19 6
15. Dobříš 7 2 0 5 11:18 6
16. Brandýs n. L. 7 0 0 7 5:21 0
Mladší
1. Kutná Hora 7 7 0 0 20:3 21
2. SK Rakovník 7 6 1 0 18:7 19
3. Neratovice 7 5 2 0 24:6 17
4. Brandýs n. L. 7 5 1 1 21:9 16
5. St. Boleslav 7 5 0 2 23:14 15
6. Hořovicko 7 4 1 2 33:12 13
7. Beroun 7 3 2 2 15:20 11
8. Slaný 7 3 1 3 20:16 10
9. Dobříš 7 3 0 4 15:20 9
10. Novo Kladno 7 2 1 4 14:18 7
11. Velim 7 1 2 4 14:18 5
12. Kralupy 7 1 2 4 5:18 5
13. Čelákovice 7 0 3 4 4:11 3
14. FK Kolín B 7 1 0 6 11:21 3
15. Kosmonosy 7 0 3 4 6:16 3
16. AFK Kolín 7 0 1 6 3:37 1
Dorost – I. A třída
Skupina A
5. kolo:
Zdice – Jun. Kralupy 5:0, Velvary – Kročehlavy 3:1, Komárov – Králův Dvůr 3:0, Sp. Kladno – N. Strašecí 0:1, Tn. Rakovník – Obříství 5:0, Brandýsek – Libiš 3:1, Loděnice – Pš. Mělník 3:2.
1. Kročehlavy 5 4 0 1 26:7 12
2. Pš. Mělník 5 4 0 1 23:5 12
3. Komárov 5 4 0 1 15:12 12
4. Loděnice 5 3 2 0 13:6 11
5. Zdice 5 3 0 2 10:7 9
6. Králův Dvůr 5 3 0 2 17:16 9
7. Velvary 5 3 0 2 8:7 9
8. Brandýsek 5 2 1 2 7:13 7
9. Tn. Rakovník 5 2 0 3 11:9 6
10. N. Strašecí 5 2 0 3 12:16 6
11. Sp. Kladno 5 1 2 2 4:14 5
12. Libiš 5 1 0 4 5:8 3
13. Obříství 5 0 1 4 2:13 1
14. Kralupy 5 0 0 5 5:25 0
Skupina B
5. kolo:
Čejetice – Jirny 1:4, Zeleneč – Všechlapy 1:1, Dol. Bousov – Velký Borek 0:2, Mn. Hradiště – Pěčice 1:1, Semice – Akuma MB 3:3, Krnsko – Kost. Hlavno 5:1, Luštěnice – Byšice 3:1.
1. Jirny 5 4 0 1 15:5 12
2. Mn. Hradiště 5 3 2 0 19:4 11
3. Pěčice 5 3 2 0 12:4 11
4. Čejetice 5 3 1 1 13:8 10
5. Luštěnice 5 3 0 2 11:6 9
6. Zeleneč 5 2 2 1 13:8 8
7. Všechlapy 5 2 2 1 12:11 8
8. Semice 5 2 2 1 9:9 8
9. Krnsko 5 2 0 3 11:12 6
10. Dol. Bousov 5 1 2 2 7:10 5
11. Velký Borek 5 1 0 4 5:13 3
12. Akuma MB 5 0 2 3 7:16 2
13. Byšice 5 0 2 3 4:16 2
14. Kost. Hlavno 5 0 1 4 5:21 1
Skupina C
5. kolo: Sn
. Poděbrady – Mirošovice 2:2, Kouřim – B. Poděbrady 3:0, Veltruby – Ovčáry 1:7, Kunice – Říčany 0:2, D. Kralovice – AFK Pečky 5:3, Kluky – Český Brod 2:0, Paběnice – Libodřice 3:0.
1. Kluky 5 4 1 0 15:4 13
2. B. Poděbrady 5 4 0 1 24:5 12
3. AFK Pečky 5 3 0 2 23:10 9
4. Český Brod 5 3 0 2 20:8 9
5. Ovčáry 5 3 0 2 18:13 9
6. Říčany 5 3 0 2 15:11 9
7. Kunice 5 3 0 2 10:11 9
8. Kouřim 5 3 0 2 13:15 9
9. D. Kralovice 5 2 1 2 13:12 7
10. Mirošovice 5 2 1 2 9:11 7
11. Sn. Poděbrady 5 1 1 3 6:10 4
12. Paběnice 5 1 0 4 5:17 3
13. Libodřice 5 0 2 3 6:14 2
14. Veltruby 5 0 0 5 4:40 0
Skupina D
5. kolo:
Všeradice – Milín 4:2, Benešov – Teplýšovice 2:1, Všenory – Týnec n. S. 4:3, Sedlčany – Nový Knín 2:1, Votice – Jílové 1:3, Petrovice – Lety 3:7, Průhonice – Sedl./Prčice 0:3.
1. Všenory 5 3 2 0 12:7 11
2. Votice 5 3 1 1 18:5 10
3. Jílové 5 3 1 1 16:10 10
4. Sedlčany 5 3 1 1 11:6 10
5. Nový Knín 5 3 0 2 16:9 9
6. Týnec n. S 5 3 0 2 13:9 9
7. Lety 5 2 2 1 13:10 8
8. Sedl./Prčice 5 2 1 2 6:4 7
9. Všeradice 5 2 1 2 12:15 7
10. Milín 5 2 0 3 12:10 6
11. Petrovice 5 2 0 3 10:14 6
12. Teplýšovice 5 1 1 3 5:8 4
13. Benešov 5 1 0 4 8:19 3
14. Průhonice 5 0 0 5 1:27 0
Žáci – Krajský přebor
7. kolo:
Pš. Mělník – Sedlčany 0:3 (starší), 4:2 (mladší), Beroun – Sp. Příbram 4:0, 3:1, Jílové – Vlašim 2:2, 0:8, Kutná Hora – Tn. Rakovník 0:1, 4:0, SK Rakovník – Mn. Hradiště 2:0, 3:0, Dobříš – SK Kladno B 1:13, 1:3, Benešov – Čelákovice 2:2, 1:2, Lysá n. L. – Kosmonosy 2:0, 5:0.
Starší
1. Sedlčany 7 6 1 0 38:5 19
2. SK Rakovník 7 6 1 0 32:3 19
3. Beroun 7 6 1 0 25:5 19
4. SK Kladno 7 4 1 2 25:10 13
5. Vlašim 7 3 3 1 16:9 12
6. Jílové 7 3 3 1 14:7 12
7. Mn. Hradiště 7 3 1 3 9:9 10
8. Benešov 7 2 2 3 13:14 8
9. Pš. Mělník 7 2 2 3 7:10 8
10. Čelákovice 7 1 4 2 11:14 7
11. Kosmonosy 6 2 0 4 3:11 6
12. Sp. Příbram 7 1 3 3 6:16 6
13. Tn. Rakovnik 7 2 0 5 6:18 6
14. Lysá n. L. 7 2 0 5 13:32 6
15. Kutná Hora 6 0 2 4 3:12 2
16. Dobříš 7 0 0 7 4:50 0
Mladší
1. SK Kladno 7 6 1 0 31:1 19
2. Vlašim 7 6 1 0 28:1 19
3. Benešov 7 6 0 1 26:6 18
4. Čelákovice 7 5 1 1 27:7 16
5. Pš. Mělník 7 5 1 1 17:9 16
6. SK Rakovník 7 4 1 2 18:7 13
7. Beroun 7 4 0 3 25:17 12
8. Mn. Hradiště 7 3 0 4 13:17 9
9. Dobříš 7 3 0 4 13:27 9
10. Jílové 7 2 1 4 12:34 7
11. Lysá n. L. 7 2 0 5 24:19 6
12. Kutná Hora 6 2 0 4 7:29 6
13. Sp. Příbram 7 1 1 5 6:12 4
14. Tn. Rakovník 7 1 1 5 3:15 4
15. Kosmonosy 6 1 0 5 7:35 3
16. Sedlčany 7 0 0 7 7:28 0
Žáci – I. A třída
Skupina A
5. kolo:
Brandýsek – SK Rakovník B 9:2, 1:5, Rožmitál – Kročehlavy 0:2, 1:4, Beroun B – Mníšek p. B. 2:0, 1:5, Sp. Kladno – N. Strašecí 1:1, 2:2, Jun. Kralupy – Velvary 16:0, 3:1, Králův Dvůr – Slaný 2:1, 2:1. Dohrávka: Mníšek – Nové Strašecí 0:2, 0:8.
Starší
1. N. Strašecí 5 4 1 0 14:5 13
2. Kročehlavy 5 3 1 1 14:3 10
3. Slaný 5 3 1 1 17:10 10
4. Králův Dvůr 4 3 0 1 11:4 9
5. SK Rakovník B 5 3 0 2 9:15 9
6. Velvary 5 3 0 2 18:26 9
7. Kralupy 4 2 1 1 20:4 7
8. Brandýsek 5 2 1 2 16:9 7
9. Sp. Kladno 3 1 1 1 10:5 4
10. Mníšek p. B. 5 1 0 4 3:10 3
11. Beroun B 4 1 0 3 3:20 3
12. Hořovicko 4 0 0 4 4:14 0
13. Rožmitál 4 0 0 4 6:20 0
Mladší
1. N. Strašecí 5 4 1 0 31:4 13
2. Kročehlavy 5 4 0 1 30:8 12
3. Slaný 5 4 0 1 15:4 12
4. Králův Dvůr 4 4 0 0 13:4 12
5. Hořovicko 4 2 0 2 14:10 6
6. SK Rakovník B 5 2 0 3 15:21 6
7. Mníšek p. B. 5 2 0 3 8:21 6
8. Velvary 5 1 2 2 11:20 5
9. Sp. Kladno 3 1 1 1 15:5 4
10. Brandýsek 5 1 1 3 5:17 4
11. Kralupy 4 1 0 3 3:6 3
12. Rožmitál 4 0 1 3 6:19 1
13. Beroun B 4 0 0 4 2:29 0
Skupina B
5. kolo:
V. Borek – Odolena Voda 4:0, 3:0, AFK Pečky – Nymburk B 5:1, 6:1, Libiš – Brandýs n. L. 0:7, 1:3, Sadská – Pěčice 0:2, 1:9, Semice – Benátky n. J. 2:3, 10:2, B. Poděbrady – FC Mělník 3:0, 4:1, Tuchoraz – Velim 1:0, 1:2.
Starší
1. Brandýs n. L. 5 5 0 0 20:1 15
2. Pěčice 5 4 0 1 16:3 12
3. AFK Pečky 5 3 1 1 18:9 10
4. V. Borek 5 3 0 2 13:5 9
5. B. Poděbrady 5 3 0 2 9:8 9
6. Sadská 5 2 2 1 11:6 8
7. Velim 5 2 1 2 8:7 7
8. Nymburk B 5 2 0 3 15:10 6
9. FC Mělník 5 1 3 1 6:7 6
10. Tuchoraz 5 2 0 3 3:9 6
11. Odolena Voda 5 2 0 3 5:21 6
12. Benátky n. J. 4 1 0 3 6:19 3
13. Libiš 4 0 1 3 2:18 1
14. Semice 5 0 0 5 3:12 0
Mladší
1. Pěčice 5 5 0 0 27:6 15
2. Velim 5 5 0 0 24:7 15
3. Brandýs n. L. 5 3 1 1 9:5 10
4. Velký Borek 5 3 0 2 28:9 9
5. AFK Pečky 5 3 0 2 14:10 9
6. Semice 5 2 1 2 23:15 7
7. Sadská 5 2 0 3 14:17 6
8. FC Mělník 5 1 2 2 4:7 5
9. Odolena Voda 5 1 2 2 7:12 5
10. Tuchoraz 5 1 2 2 7:13 5
11. Libiš 4 1 1 2 7:8 4
12. B. Poděbrady 5 1 1 3 11:23 4
13. Nymburk B 5 1 0 4 9:22 3
14. Benátky n. J. 4 0 0 4 2:32 0
Skupina C
5. kolo:
Čáslav B – Votice 4:1, 2:4, FK Kolín B – Benešov B 1:3, 3:3, Malešov – Týnec n. S. 0:5, 1:11, AFK Kolín – Říčany 2:0, 3:3, Uhl. Janovice – Kouřim 2:2, 3:0, Sázava – Dobřejovice 6:1, 5:2, Čerčany – Sedl./Prčice 5:2, 10:0. Dohrávka: Benešov B – Votice 2:1, 4:1.
Starší
1. AFK Kolín 5 5 0 0 18:0 15
2. Týnec n. S 4 4 0 0 19:2 12
3. Benešov B 5 3 1 1 19:7 10
4. Sázava 5 3 0 2 16:11 9
5. Dobřejovice 5 3 0 2 17:13 9
6. Říčany 5 3 0 2 8:6 9
7. Čerčany 5 3 0 2 16:16 9
8. Čáslav B 4 2 1 1 9:8 7
9. Sedl./Prčice 5 2 0 3 19:15 6
10. Kouřim 5 1 2 2 10:12 5
11. U. Janovice 5 1 1 3 9:27 4
12. FK Kolín B 5 1 0 4 8:16 3
13. Malešov 5 0 1 4 5:24 1
14. Votice 5 0 0 5 4:20 0
Mladší
1. AFK Kolín 5 4 1 0 27:5 13
2. Benešov B 5 4 1 0 24:4 13
3. Říčany 5 3 2 0 20:5 11
4. FK Kolín B 5 3 1 1 20:11 10
5. Votice 5 3 0 2 8:8 9
6. Sázava 5 2 2 1 16:12 8
7. U. Janovice 5 2 1 2 12:9 7
8. Týnec n. S 4 2 0 2 12:6 6
9. Čerčany 5 1 2 2 15:11 5
10. Čáslav B 4 1 1 2 8:6 4
11. Sedl/Prčice 5 1 1 3 10:24 4
12. Kouřim 5 1 0 4 8:23 3
13. Dobřejovice 5 1 0 4 8:24 3
14. Malešov 5 0 0 5 4:44 0

Autor: Vlastimil Dudáček

22.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 12 500 Kč Manipulační dělníci ve výrobě Výroba potravinářských výrobků, skladování, balení a manipulace se zbožím. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pozice: výroba potravinářských výrobků, skladování, balení a manipulace se zbožím, OC, Jedná se o krátkodobé zaměstnání., Nástup: od 15.12.2018 do 14.3.2019. Mzda: 12 500,- Kč, Kontakt: Moskalenko Dmytro, tel.: 777 445 979, Místo výkonu práce: G - Aquarina s.r.o. provoz Uzeniny Příbram, a.s., Jinecká č.p. 315, Příbram I. Pracoviště: G - aquarina s.r.o. provoz, Jinecká, č.p. 315, 261 01 Příbram 1. Informace: Dmytro Moskalenko, +420 777 445 979. Zákaznický servis - Zákaznický servis Pracovníci v zákaznických 18 000 Kč Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Specialista kontaktu se zákazníky E.ON. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Co takhle pracovat u seriózního zaměstnavatele, který se přizpůsobí Vašemu rodinnému životu?, Nově hledáme kolegy do týmu E.ON. Teď máte možnost pracovat třeba jenom 4 hodiny, ale zaplaceno dostanete za o 8 hodin., Co bude Vaším posláním?, • Budete telefonicky komunikovat a pomůžete lidem získat slevu, • Základní práce s PC., Pokud nemáte s takovou prací zkušenosti, nevadí. U nás jsou úspěšní především ti, kteří chtějí pracovat sami na sobě., Co z Vás dělá ideálního uchazeče?, • Máte příjemný hlasový projev a čeština je Váš rodný jazyk., • Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem., Proč u nás pracovat?, • Máte volbu pracovního úvazku – 8, 7, 6, 5 a 4 hodinový., • Už jste někdy v zaměstnání dostával/a nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné., • Získáte zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše okolí., Pokud splníte svůj denní plán, můžete jít domů a zbytek pracovní doby Vám bude zaplacen., • Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.. Pracoviště: Atoda telemarketing, spol. s. r. o. - pobočka příbram, náměstí T. G. Masaryka, č.p. 3, 261 01 Příbram 1. Informace: Nicola Plánská, +420 380 900 122. Výroba - Výroba Obsluha strojů 25 000 Kč Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků Strojníci pro úpravu plodin. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: strojníci pro úpravu plodin, Náplň práce: , - obsluha, údržba a drobné opravy strojního zařízení lisovny, - filtrování oleje a uložení výrobků a surovin do zásobníku, - příjem suroviny pro zpracování, výdej oleje a výlisků, Požadujeme:, - odborná způsobilost dle vyhl. č. 50/1978 Sb. výhodou, - obsluha středotlakých kotlů výhodu, - manuální zručnost, samostatnost, Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání, hlavní pracovní poměr, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na dovolenou a vánoční příspěvek, pravidelné školení odborných způsobilostí , Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč, Kontakt: Jindřichová Lucie Ing., tel.: 313 113 160, 605 206 066 (7:00 - 15:30 hod.), e-mail: lucie.jindrichova@primagra.cz , Místo výkonu práce: Primagra, a.s., Nádražní č.p. 310, 262 31 Milín. Pracoviště: Primagra, a.s., Nádražní, č.p. 310, 262 31 Milín. Informace: Lucie Jindřichová, +420 313 113 160,605 206 066. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 8 500 Kč Asistenti pedagogů Asistenti pedagoga. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pozice: asistenti pedagoga, Zkrácený úvazek (jeden asistent 20 hod. týdně a druhý asistent 30 hodin týdně), Požadujeme kurz asistenta pedagoga (80 hod.), výpis z rejstříku trestu., Nástup možný ihned. Mzda: 8 500,- Kč, Kontakt: Behún Roman Mgr., tel.: 318 401 151, e-mail: skola@1zs-pb.cz, i osobně, Místo výkonu práce: Základní škola pod Svatou Horou, Příbram, Balbínova č.p. 328, Příbram II. Pracoviště: Základní škola pod svatou horou, příbram, Balbínova, č.p. 328, 261 01 Příbram 1. Informace: Roman Behún, +420 318 401 151.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Kentauři vyzvou obhájce titulu

Z volejbalového utkání VK Ostrava - VK Příbram 2:3.

Volejbalisté předvedli další neuvěřitelný obrat

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Tabulka Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
2. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT