V dresu domácích se objevil Tomáš Wágner, který je nyní bez angažmá a podle slov činovníků 1. FK Příbram se bude s týmem připravovat do případného zisku dobré štace. A vytáhlý útočník byl na hřišti znát. „V momentě, kdy se v našem vápně něco dělo byl u toho Tomáš Wágner. Pokud by zůstal, určitě by Příbrami hodně pomohl,“ podotkl trenér Cábelíků Tomáš Šilhavý.

Oběma celkům ztěžoval kontrolu míče silný vítr, který se v sobotním dopoledni do Čech blížil a večer se změnil v orkán. V králodvorském dresu se objevil další novic. „Poprvé za nás nastoupil Kryštof Krátký z Plzně. Doufám, že jeho hostování rychle dotáhneme,“ věří Šilhavý.

Jeho tým šel ve 30. minutě do vedení. „Byla to rychlá kombinace Dvořáka, Krátkého a Beňa, který z hranice šestnáctky přesnou střelou akci zakončil,“ popsal úvodní gól kouč hostů, který dodal: „Příbram byla aktivnější, nám se dařilo hlavně v první půli být po získání míče nebezpeční. Výsledek nepřeceňujeme, domácí mohli klidně utkání v druhém poločase otočit.“

Ve druhém dějství dlouho čekali diváci na gól. A dočkali se až v závěru, a to hned dvou. Nejprve v závěru vyrovnal Tomáš Pilík, ale Cábelíci posléze udeřili podruhé, když se trefil Rudolf Novák. „Prakticky celý druhý poločas se Příbram tlačila za vyrovnáním, několikrát nás i v brance podržel Špicl. Jak říkám, výsledek nás těší, ale je to jen přípravný zápas,“ dodal trenér Králova Dvora.

Příbram - Králův Dvůr 1:2 (0:1)

Branky. 55. Pilík - 30. Daňo, 90. Novák