První měření sil proběhlo ve druhém kole FORTUNA:LIGY rovněž u Litavky a příbramští v něm díky dvěma gólům Matouška, proměněné penaltě Slepičky a parádní dalekonosné střele Květa zvítězili 4:2. Na tento výsledek budou chtít navázat a přerušit tak momentální sérii čtyř ligových porážek.

„Určitě máme náš poslední zápas v paměti a věříme, že ho zvládneme podobným způsobem. Sice se nám teď v lize moc nedaří, ale tohle je jiná soutěž. Jde o ideální možnost všechno zlomit a odrazit se k výsledkům z úvodu sezony,“ hecuje obránce Marek Kodr.

Velkou motivaci uspět ale mají i hráči z Vršovic, což potvrzuje i Dominik Mašek, příbramský odchovanec působící ve službách Klokanů. „Těším se. Potřebujeme zápas zvládnout. Naším cílem je postoupit dál. Zároveň chceme odčinit prohru s Teplicemi a zvýšit si sebevědomí před dalšími zápasy,“ přiznal.

Kdo se bude radovat z postupu mezi nejlepších osm mužstev a bude nadále živit naději na celkové prvenství, se ukáže na hřišti. Můžete u toho být i vy. Navíc za poloviční vstupné, které činí padesát korun. Výkop duelu je v 16 hodin.