Vlastně všechny branky padly v závěrech poločasů. Táborsko se dostalo do vedení ve 44. minutě, ale po obrátce se hra Středočechů zlepšila a na konci utkání přišlo i gólové zhodnocení jejich snahy. Nejprve vyrovnal Šlapák po přihrávce Danoskiho a chvíli po něm rozhodl Mareš.

Další duely odehrají svěřenci kouče Vavrušky už na soustředění v Rakousku.  Tam odletí kádr, který se podle úterního vyjádření ředitele klubu Petra Větrovského docela dost změnil.

Informací dne je příchod plzeňského defenzivního štítu Petra Trappa, jenž hrával i za Slavii. „O tohoto hráče jsme měli velký zájem. Jeho příchod je veden formou hostování a rozhodně posílí naši základní jedenáctku," těší Větrovského, který si pochvaluje také příchod mosteckého Kevina Lafranceho na hostování. „V jednání je i argentinský záložník Diego Perez," dodal Větrovský, podle něhož si místo vybojovali také  mladíci  Jan Kvída a Filip Řezáč.

Končí naopak Oldřich Kostorek, Alex Andrejevič, Martin Macháček, Jan Mojdl a Jakub Dušek. Prvním dvěma jmenovaným klub hledá angažmá formou hostování, Macháček pravděpodobně zamíří zpět do druholigové Vlašimi, Mojdl půjde na hostování a Dušek do juniorky či na farmu do Písku.

"S prezidentem klubu panem Starkou budeme jednat o příchodu dalších zajímavých posil. Vše záleží i na tom, kteří hráči budou na fotbalovém trhu dostupní a zároveň by byli tou skutečnou posilou pro náš tým," uzavřel na webových stránkách 1.FK Příbram Petr Větrovský.