Po vyrovnaném úvodu přišla v desáté minutě standardní situace domácích, Tošovský neuhlídal Sokola, a ten zblízka hlavou přivedl domácí do vedení – 1:0. Hra se poté přestěhovala do středu hřiště. Ve 27. minutě přišlo nepříjemné zranění klíčového hráče hostů Doležala, který musel být střídán. Zlín se zatáhl a hrál hlavně na rychlé protiútoky. Jeden takový mu vyšel ve 31. minutě, ale Toma sólový nájezd Sucháčka zneškodnil.

Mladíci Marily hrozili pouze ze střední vzdálenosti. Se střelami Štochla a Černého neměl domácí brankář velké problémy. Ke gólu měla blízko pouze tečovaná střela Veselého ve 38. minutě a následná dorážka Gazdy. Hned od začátku druhého poločasu zatlačili hosté domácí před vlastní branku. Z územní převahy vytěžili pouze několik rohových kopů. Když už to vypadalo na vyrovnání, pohotový asistent rozhodčího několikrát viděl hostující útočné strkání.

V 53. minutě domácí využili brejkovou sitaci a Bačík sólo proměnil – 2:0. Domácí důsledně bránili, hosté si do zhuštěné obrany příležitost nevypracovali. Výjimkou byla 82. minuta, kdy Štochl obešel dva protihráče, ale pak trefil brankáře.

Marila: Toma - Čejda, Pšenička, A. Rampa. Gazda (40. Kunc) - Tošovský (66. Pazderník), Mojdl, Doležal (27. Veselý), Mišun - Štochl, Černý. Trenér J.

Černý: „Nepodařilo se nám zopakovat výkon z Bohemky. Brzy jsme inkasovali, a tím jsme předurčili průběh utkání.“