Tato akce úspěšně odstartovala novou kampaň značky Puma Nature of Believing. Celou akci moderovala fotbalová legenda Thierry Henry.

evoPower je nová výkonnostní bota navržená pro zlepšení hráčovy přirozené kopací techniky. Také optimalizuje hráčovu sílu a přesnost při hře s míčem.

evoPower je inspirovaná svobodou při kopání bosou nohou a představuje nejpokročilejší technologii značky Puma v oblasti fotbalu. Na hřišti ji kromě zmíněných hráčů budou nosit i takové hvězdy jako například Yaya Touré, Nemanja Vidic, Dante a mnoho dalších.

V Česku je obují také hráči FC Viktoria Plzeň David Limberský a Marek Bakoš, nosit je bude i hráč anglického týmu Arsenal a kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický.

Vzrušující a soutěživá atmosféra

Představení novinky od značky Puma - revoluční kopačky evoPOWER.Henry v rámci akce postupně všechny tři testující hráče vyzýval k jednotlivým interaktivním úkolům. Hráči testovali vlastnosti kopaček na evoPower zdi, na zakázku postaveném fotbalovém simulátoru využívajícím technologii jestřábího oka. Soutěžili mezi sebou o to, kdo ukáže větší sílu a přesnost při střelbě, a překoná tak ostatní.

Cesc Fàbregas, Marco Reus i Mario Balotelli se společně shodli na tom, že si celou akci díky vzrušující a soutěživé atmosféře velmi užili. Rádi se také setkali se svými fanoušky, kterým radili, jak při kopu s novou kopačkou evoPower docílit co nejlepšího výsledku.

Vzhledem k tomu, že hráči před akcí museli na hřišti i při tréninku nosit maskované testovací boty, byli rádi, že mohli finální verzi boty konečně odhalit a ukázat světu, co evoPower dokáže.