Devatenáctka brzy prohrávala, ale před poločasem se prosadil Belej, jehož sice obránci faulovali, ale z pokutového kopu srovnal Pecka. Stav se pak už nezměnil, a to přes velkou převahu Středočechů, kteří po obrátce maximálně nastřelili tyč. trenéra Daniela Huňu štval zbytečný první gól hostů. „Musíme se těchto zbytečných branek vyvarovat. Na druhou stránku jsem moc rád, že kluci podali dobrý výkon a nepustili tak kvalitního soupeře do žádné brankové příležitosti. Myslím, že si ty dva body zasloužili,“ řekl Huňa na klubovém serveru 1.FK.

Možná ještě zajímavější bitvu odehrála s Hanáky sedmnáctka. Do poločasu byla jasně lepší, ale o vedení 1:0 přišla v poslední minutě z penalty. Ve druhé části ji poslal do vedení osmou brankou sezony Vohradský, ale tvrdě hrající sok (7 žlutých) znovu vyrovnal a domácí brankář Smrkovský si dvacet minut před koncem zlomil nohu. Přijela sanitka, zápas ztratil tempo a domácí z pochopitelných důvodů hráli najednou zle. Dokonce inkasovali, ale to je nabudilo a v poslední minutě Budínského skvělou akci zakončil na 3:3 Skočdopole.

V rozstřelu zářil brankářský náhradník Absolín, chytil tři pokusy a dovedl Příbram k prémiovému bodu.