ROSOVICÍM CHYBĚJÍ HRÁČI

Rosovice momentálně doplácí na velký počet chybějících hráčů. Ze zdravotních nebo jiných důvodů, chyběli například kapitán Pinsker, záložníci Procházka, Kordule nebo brankář Soukup. K dispozici pro zápas v Luhách sice už byl Máša, ale přesto odjížděl tým Rosovic citelně oslaben. „Bohužel, bereme to jako fakt, ale tito hráči nám v těžkých zápasech určitě chybí,“ říká obránce Jan Kotrbatý.

Zápas byl vyrovnaný, a přestože v poločase vedly Luhy 1:0, dokázal hned po přestávce srovnat navrátilec Máša. Poté ale přišel rozhodující úsek utkání. Domácí dokázali ihned získat vedení zpět a v následujících dvaceti minutách přidat ještě dvě branky, které nakonec rozhodly o jejich vítězství 4:1. „Musíme jít dál a porazit doma béčko Podlesí,“ řekl zklamaně Jan Kotrbatý.

Béčko Dobříše otočilo šlágr, Rožmitál se stále trápí

KOSOVKA VLÁDNE JAKO PLZEŇSKÁ VIKTORKA

Nejen v HET lize Viktoria Plzeň, ale i Kosova Hora v příbramské III. třídě skupině B má nadále plný bodový zisk. Vyhrála totiž i desáté utkání v sezoně, ve kterém přehrála na domácím hřišti Obory.

O osudu utkání rozhodl již první poločas, ve kterém dokázali domácí čtyřikrát skórovat a vytvořili si tak pohodlný náskok. Po změně stran sice hosté snížili, ale Kosova Hora si už vítězství vzít nenechala a po výsledku 5:2 je stále stoprocentní. „Dorostla nám skvělá generace hráčů. Je to dobrá parta, tým je sehraný a daří se nám,“ myslí si o vítězné sérii hlavní trenér Miroslav Valenta.