Rosovice vstoupily do utkání skvěle. Již po sedmi minutách a brance Přadky se dostaly do vedení. „Přesně tohle jsme potřebovali, protože nám to vlilo krev do žil,“ řekl útočník Martin Tran.

Milín se rozkoukával půl hodiny, ale poté během dvou minut, zásluhou Bejčka a Zákouckého, otočil vývoj utkání na svou stranu. „Vždy, když inkasujete dva slepené góly, je to nepříjemné. Naštěstí to na nás nezanechalo žádné velké stopy a bojovali jsme dál,“ cenil si Martin Tran.

Navíc Rosovice zvládly lépe i úvod druhé půle a po deseti minutách se dočkaly vyrovnání, o které se postaral Jiří Tran.

Utkání tak dostalo opět náboj a pokračovala vyrovnaná bitva. Jeden z klíčových momentů přinesla 65. minuta, v níž uviděl druhou žlutou rosovický Přadka a oslabil svůj tým.

Netrvalo to dlouho a domácí Ťapaj přesilovku využil, čímž vrátil favoritovi vedení. Ani třetí branka však odpor hostů nezlomila. „Stále jsme cítili šanci. Ještě více jsme se semkli a zabojovali,“ prozradil Martin Tran.
Zasloužená odměna přišla sedm minut před koncem, kdy Jakub Peták, jako správný kapitán, znovu dorovnal gólový rozdíl ve skóre. Jenže snaha o vyrovnaní stála Rosovice spoustu sil, které pak chyběly v úplném závěru.

Tři minuty před koncem toho využil milínský Bejček, který svým druhým gólem definitivně uhasil rosovické bodové myšlenky a rozhodl o výhře domácích 4:3. „Myslím, že se nemáme za co stydět. Na půdě lídra soutěže jsme odehráli vyrovnaný duel a i v deseti jsme s ním dokázali držet krok. Tým si zaslouží pochvalu. Věřím, že na výkon navážeme i v dalších zápasech,“ řekl Martin Tran.