V naprosto jasnou záležitost se proměnil duel Sedlčan s Tochovicemi. Zatímco po poločase vedl Tatran o jednu branku, tak po změně stran už na hřišti dominoval a hosté si nakonec odvezli čtyřgólový výprask. „Naprosto zasloužený výsledek a můžeme být rádi, že nebylo i hůře,“ hlesl trenér Tochovic Marek Zárybnický. Výkon jeho týmu neměla v přípravném utkání parametry divize.

„Chyběla přesnost, kvalita, osobní souboje jsme nepostupovali s důrazem nám vlastním, ale hlavně jsem postrádal týmového ducha, respekt, pokoru a ochotu bojovat jeden za druhého,“ vyčinil kouč hostům svým svěřencům, co všechno u nich v průběhu zápasu postrádal. Sedlčany ukázaly Tochovicím rozdílný přístup k fotbalu a jejich týmový výkon po zásluze slavil úspěch.

Zárybnický zatím postrádá v týmu Tochovic výkony, které je zdobily v závěru podzimu a zatím je marně hledá. „Důvody víme a pevně doufám, že se náš přístup změní včas. Jsem hodně zklamaný z předvedené hry a určitě si přípravný zápas jmenovitě vyhodnotíme,“ uzavřel tochovický trenér.

V dalším přípravném utkání přivítali fotbalisté Dobříše na hřišti V Lipkách divizní Rokycany. Ve vyrovnaném utkání padaly branky až ve druhém poločase. Po chybné rozehrávce domácích před vlastní brankou se dostali hosté lacino v 50. minutě do vedení. Po šancích na obou stranách nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou, když v úplném závěru zápasu brankáře Rokycan hlavou překonal domácí kapitán Talůžek.

MFK Dobříš - FC Rokycany 1:1 (0:0)

Branka Dobříše: 89. Talůžek
Dobříš: Víšek - Talůžek, Machač, Pokorný - Junek, Šrain J., Masopust, Puchmajer, Janda - Procházka, Pouček. Střídali: Kozohorský, Kilián, Čížek

Sedlčany – Tochovice 4:0 (1:0)